معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت و درمان در زاهدان مطرح کرد؛

خدمت به مردم، حداقل وظیفه‌ دانشجویان در جهت پاسداری از خون شهداست/ نقش موثر گروه‌های جهادی در رفع محرومیت مردم

ایازی با اشاره به جهاد رزمندگان در دفاع مقدس گفت: خدمت به مردم، حداقل وظیفه‌ای است که در جهت پاسداری از خون شهدا بر عهده ماست و آنان انتظار دارند که مسیرشان را ادامه دهیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: سیدمحمدهادی ایازی، معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت و درمان در چهارمین یادواره شهدای گمنام دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: امروز شهدای مدافع حرم که برای دفاع از اهل بیت ایستادگی کردند نماد خدمت و مقاومت هستند.

 

وی با بیان اینکه رسالت جدی و اساسی دانشجویان خوب درس خواندن و در نتیجه خدمت صادقانه است ابراز داشت: مردم ما نیاز به خدمت دارند و خدمت بدون منت شما دانشجویان می‌تواند سبب پیشرفت کشور شود.

 

ایازی ادامه داد: اگر بتوان ساز و کار را طراحی کرد که دانشجویان خدمت به مردم کنند هم مشکلات مردم کم می شود و هم دیدن محرومیت مردم برای خودمان خوب است؛ البته کارهایی صورت گرفته اما باید جدی تر باشد.

 

وی با اشاره به جهاد رزمندگان در دفاع مقدس عنوان کرد: همانطور که در دفاع مقدس عده‌ای صدای امام را شنیدند و در عملیات ها حضور پیدا کردند امروز نیز به نحوی دیگر باید خدمت کرد؛ اکنون گروه‌های جهادی همین نقش را در روستاها ایفا می‌کنند؛ این حداقل وظیفه‌ای است که در جهت پاسداری از خون شهدا بر عهده ماست و آنان انتظار دارند که مسیرشان را ادامه دهیم.

 

معاون امور اجتماعی وزارت بهداشت و درمان دانشجویان در پایان گفت: از بسیج دانشجویی دانشگاه بابت برگزاری این برنامه تشکر می‌کنم و حضور در این برنامه را برای خود توفیق می‌دانم.

ارسال نظر


captcha