یادداشت:

بنی صدر تکرار نخواهد شد

سیده سکینه قربی، مسئول سیاسی دفتر رامسر


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :

بنی صدر تکرار نخواهد شد.
«جوان های عزیز! بچه های عزیز من! خرّمشهرها در پیش است؛ نه در میدان جنگ نظامی، [بلکه‌] در یک میدانی که از جنگ نظامی سخت‌تر است. البتّه ویرانی‌های جنگ نظامی را ندارد؛ بعکس، آبادانی به دنبال دارد، امّا سختی‌اش بیشتر است»(امام خامنه ای مدظله العالی 3/3/1395)
وقتی خرمشهر با تاکتیک زمین بدهیم زمان بگیریمِ یک خائن (بنی صدر) سقوط کرد کمتر کسی فکرش را میکرد که شهر دوباره به خاک وطن برمی گردد؛ اما با رشادت فرماندهان جوان بسیجی و ارتشی همچون احمد کاظمی، حسین خرازی، ولی الله چراغچی، احمد متوسلیان، علی هاشمی، قاسم سلیمانی، صیاد شیرازی و با هدایت های روح بخش امام خمینی(ره) خونین شهر آزاد شد.
امروز در جنگ سخت و نظامی به سر نمی بریم ولی حضور در عرصه ی جنگ اقتصادی و فرهنگی بسی عظیم تر و گسترده تر از آن دفاع مقدس است. اگر در آن جنگ دشمنِ مقابل، قابل شناسایی، تاکتیک و تکنیک ها مشخص و ادوات پیش رو و در عرصه ی میدانی بود، اما در این جنگ دشمن پنهان، اقدامات و راه ها غیر قابل تشخیص و ابزار و ادوات پیچیده و حتی درون خانه ی هر شخص.
در این عرصه ی جنگ نابرابر باید مراقب باشیم ایمان سقوط نکند؛ ایمان به راه درست و هدایت های ولی فقیه، ایمان به وعده ی به حق خدا برای نصرت و پیروزیِ خداجویان، ایمان به توان و امکانات داخلی، ایمان به جوانان پرانگیزه ای همچون احمدی روشن ها، رضایی نژاد ها و ... که با دست خالی به شکوفایی صنعت هسته ای کشور پرداختند.
امروز نباید چشم و دل به همراهیِ کسانی داشت که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی آشکار خود را با کمک به صدام در جنگ تحمیلی، با همراهی با امریکا در تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران، در عهدشکنی های فراوان از جمله در آزادی سازی گروگان های جاسوی امریکا در ایران و لبنان، در ماجرای ایران-گیت، در پیمان سعدآباد، در قرارداهای توتال و کرسنت و امروز هم در برجام نشان داده اند و البته باز هم نشان خواهند داد. زیرا امریکا شیطان بزرگ و اقمارش همچون اروپا شیطان های کوچکی هستند که خداوند در توصیف آن ها در قرآن فرموده است: «أَلَمْ أَعْهَدْ إِلَیْکُمْ یَا بَنِی آدَمَ أَنْ لَا تَعْبُدُوا الشَّیْطَانَ إِنَّهُ لَکُمْ عَدُوٌّ مُبِینٌ: اى فرزندان آدم مگر با شما عهد نکرده بودم که شیطان را مپرستید زیرا وى دشمن آشکار شماست. یس 60)
امروز هم روز فتح است فتح فلسطین، سوریه، لبنان، عراق و یمن با تکیه بر نیروهای جوان و مومن همان کشورها و با روحیه ی انقلابیِ میراث امام خمینی (ره)، روز آزادی است، آزادی از ناامیدی درونی، آزادی از استیصال در برابر دشمن خارجی، آزادی از ما نمی توانیم ها، آزادی از بندگی شیطان های کوچکِ این جهانی که البته با توجه به سنتِ محققِ الهی به یقین همه ی خرمشهر ها آزاد خواهند شد. انشاالله. 
 
سیده سکینه قربی، مسئول سیاسی دفتر رامسر

کلیدواژه ها


یادداشت دانشجویی

ارسال نظر


captcha