در مقابل سردر دانشگاه علم و صنعت صورت گرفت

برپایی خیمه‌ توسط دانشجویان در حمایت از مردم فلسطین و اعتراض به انفعال مسئولان

دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران با برپایی خیمه‌هایی در مقابل سر در دانشگاه، از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده و اعتراض خود را به انفعال مسئولین اعلام کردند.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / جمعی از دانشگاهیان دانشگاه علم و صنعت ایران اعلام کردند: سکوت دنیای ناحقوق‌بشری در مقابل کشتار وحشیانه مردم مظلوم و در محاصره‌ فلسطین که دست از جان شسته و دیگر اوضاع قریب به انفجار اجتماعی نوار غزه‌ را تحمل‌ناپذیر می‌دانند، نشان‌ می‌دهد که عناوین نظم جهانی، حقوق بشر، دیدبان صلح، فعال مدنی و هزاران عنوان فریبنده‌ی دیگر دروغ‌هایی منافقانه و عوام‌فریب اند. در این نظام جنگلی نوین احدی صدای اعتراض بلند نمی‌کند و روشن‌فکرنمایی بغض مادر فلسطینی را در فریاد «یا للمسلین»ش نمی‌شنود.

 

برپایی خیمه‌ توسط دانشجویان در حمایت از مردم فلسطین و اعتراض به انفعال مسئولان

 

 

مردم عدالت‌خواه ایران حتی در دوره حاکمیت رژیم دست‌نشانده‌ طاغوتی نیز همواره نَفَس غیرت اسلامی خود را بلند کرده است و امروز هم در سایه‌ی پربرکت نظام مردم‌سالار دینی، همه جهانیان را به همدردی و یاری مردم فلسطین و مبارزه با غاصبان قدس شریف دعوت می‌کند.

جامعه دانشگاهی علم و صنعت ایران در راستای وظیفه‌ دینی و انسانی بر خود واجب می‌داند که ندای ظلم‌ستیزی را فریاد و سکوت ننگین دولت ملل‌های اسلامی را محکوم کند و به امت اسلامی اعلام کند که بر عهد خود بر آرمان‌های ابراهیمی امام خمینی(ره) تا آخرین نفس پایبند است و جنگ احزاب را در خانه‌ی مقدس مسلمانان هرگز فراموش نخواهد کرد.
خیمه‌شب‌بازی‌های رسانه‌ای آمریکایی، فروپاشی رژیم صهیونیستی را شتاب می‌بخشد و جبهه مقاومتی اسلامی خواب را بر آن‌ها حرام خواهد کرد.

به گزارش فارس برهمین اساس، دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران با برپایی خیمه‌هایی در مقابل سر در دانشگاه از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده و اعتراض خود را به انفعال مسئولین اعلام کردند.

ارسال نظر


captcha