علی شجاعی؛

نمایندگان مجلس باید قدر انقلاب اسلامی را بدانند

در بخشی از این یادداشت آمده است: نمایندگان مجلس باید قدر انقلابی را بدانند که به آن ها جایگاه امن فعالیت‌های اجتماعی و مصونیت سیاسی در جلسات مجلس را اعطا کرده‌ است، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ایران نباید آرمان‌های مردم ستم‌دیده‌ی ایران و سایر نقاط جهان را به فراموشی بسپارند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعلی شجاعی عضو شواری تببین مواضع بسیج دانشجویی استهبان در یادداشتی با موضوع عملکرد نمایندگان مجلس نوشت.

متن یادداشت به شرح زیر است:وَ لَقَدْ بَعَثْنَا فِی کُلِّ أُمَّة رَسُولا أَنِ اعْبُدُواْاللّهَ وَاجْتَنِبُواْ الطَّاغُوتَ فَمِنْهُم مَنْ هَدَی اللّهُ وَ مِنْهُم مَنْ حَقَّتْ عَلَیْهِ الضَّلالَةُ فَسِیرُواْ فِی الأَرْضِ فَانظُرُواْ کَیْفَ کَانَ عَاقِبَةُ الْمُکَذِّبِینَ

ایران همواره به حضور مردم ایثارگر خود در صحنه‌ی سیاسی افتخار می‌کند، انقلاب اسلامی تنها تغییر نام یک رژیم سیاسی نبود انقلاب اسلامی ایران برافراشته شدن پرچم اسلام محمدی در جهانی بود که ارزش‌های انسانی و عدالت خواهی جای خود را به هوسرانی و نظام پلید سرمایه‌داری داده بود.

نمایندگان مجلس باید قدر انقلابی را بدانند که به آن ها جایگاه امن فعالیت‌های اجتماعی و مصونیت سیاسی در جلسات مجلس را اعطا کرده‌ است، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی ایران نباید آرمان‌های مردم ستم‌دیده‌ی ایران و سایر نقاط جهان را به فراموشی بسپارند.

حضور مستقل و تاثیرناپذیری از جریان‌های مسموم سیاسی باید در عملکرد نمایندگان محترم مشاهده شود، تاوان اشتباهات در عملکرد در کوچک شدن سفره‌ی مردم مظلوم ایران دیده می‌شود، تصویب ۲۰ دقیقه‌ای برجام در مجلس و مشخص نشدن رأی ها، نادیده گرفتن هشدارهای رهبری در خصوص مسئله‌ی نفوذ قابل بخشش نیست، نماینده باید دادخواه مردم مظلومی باشد که قربانی موسساتی شدند که زمانی با حمایت برخی به جمع‌آوری سرمایه‌های مردم پرداختند که منجر به اعتراضاتی شد که اکنون دستاویز رسانه‌های معاند برای مقابله با نظام شده است.

نمایندگان نباید در میتینگ‌های سیاسی وظایف و ارجحیت های شغلی خود را از یاد ببرند، در طول سالیان اعتماد به جهان غرب جز سرخوردگی و شکست چیزی به ارمغان نیاورد، نمایندگان محترم لطفا مردم کشورشان را اولویت قرار دهند.


به امید سرفرازی و عبور از بحران‌ها و سلامت مقام معظم رهبری.

ارسال نظر


captcha