مدیرگروه علوم سیاسی دانشگاه حکیم سبزواری:

دانشجوی افغان دانشگاه حکیم سبزواری رتبه نخست کنکور کارشناسی ارشد را کسب کرد

مدیرگروه علوم سیاسی دانشگاه حکیم سبزواری از کسب رتبه نخست کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل توسط دانشجویی افغانستانی دانشگاه حکیم سبزواری خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

رضیه موسوی‌فر با اشاره به کسب رتبه نخست دانشجوی افغان دانشگاه حکیم سبزواری در کنکور کارشناسی ارشد جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: مرتضی شفاهی یکی از دانشجویان مستعد دانشگاه حکیم سبزواری است که رتبه یک کنکور کارشناسی ارشد در رشته روابط بین‌الملل را کسب کرده است.

وی افزود: این دانشجوی اهل کشور افغانستان به عنوان دانشجوی مهاجر محسوب می‌شود.

مدیرگروه علوم سیاسی دانشگاه حکیم سبزواری با بیان اینکه دانشجویان افغانی این دانشگاه ظرفیت و توانایی بالایی در حوزه علمی دارد، ادامه داد: مرتضی شفاهی دانشجوی پرتلاش افغانی علاوه بر رتبه نخست کنکور کارشناسی، رتبه نهم دیپلماسی کشور را کسب کرده است.

موسوی‌فر با تاکید بر اینکه یکی از مهم‌ترین سیاست‌های دانشگاه حکیم سبزواری جذب دانشجویان خارجی است، بیان کرد: بنده معتقدم هنگامی که ما انتظار داریم دانشجویان حائز رتبه‌های برتر شوند و بدرخشند و خوب تحصیل کنند، باید در سوی دیگر ما نیز فضایی مشوق‌هایی را در دانشگاه ایجاد کنیم که این دانشجوها در جهت پیشرفت سوق داده شوند.

وی یادآور شد: ارائه مشوق و تشویق‌ها انگیزه بسیار خوبی را در بین دانشجویان ایجاد می‌کند که مسئولان دانشگاه برای کسب رتبه‌های برتر دانشجویان در عرصه ملی و بین‌المللی باید حمایت‌های مورد نیاز را انجام دهند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار