به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فردوسی؛

رفع اشکال درسی دانشجویان مهندسی به صورت‌ رایگان انجام می‌شود

مسئول واحد علمی بسیج دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی گفت: با توجه به نزدیک بودن به روزهای امتحانات پایان ترم، با هدف ارتقای سطح علمی دانشجویان در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد طرح «زکات علم» برگزار می شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

علی سیاف، مسئول واحد علمی بسیج دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی  گفت: «زکات علم» عنوان طرحی است که با توجه به نزدیک بودن به روزهای امتحانات پایان ترم، با هدف ارتقای سطح علمی دانشجویان و به همت گروه علمی رهاورد در دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

سیاف افزود: دانشجویانی که در رشته‌های مختلف مهندسی استعداد و توانایی دارند در این طرح زمانی از وقت خود را به
دانشجویان دیگر که نیازمند حمایت هستند، قرار می‌دهند و این گونه در این طرح خداپسندانه و انسان دوستانه شرکت می‌کنند.

مسئول واحد علمی بسیج دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی در مورد چگونگی اجرای این طرح گفت: ابتدا دانشجویانی که صلاحیت آموزش دارند، در تیم علمی تایید و شناسایی می شوند. سپس نام دروس و زمانی که می توانند برای سایر دانشجویان تدریس کنند، مشخص می شود، در مرحله بعد لیستی حاوی دروس همراه با نام آموزش دهنده منتشر می شود.

وی ادامه داد: در زمان های مقرر شده، افرادی که متقاضی آموزش هستند به همراه تیم آموزش دهنده، در کلاس هایی که در نظر گرفته شده است، حضور یافته و فرآیند آموزش طی می شود.

سیاف در مورد نظارت به این طرح افزود: در تمامی این مراحل یک نفر از اعضای تیم علمی بسیج در کلاس ها حضور دارد تا در صورت بروز هرگونه اشکال در طی برگزاری طرح، آن را مدیریت کرده و در صورت لزوم، به مسئولین مربوطه گزارش دهد.

مسئول واحد علمی بسیج دانشکده مهندسی دانشگاه فردوسی در پایان گفت: استفاده از این طرح برای عموم دانشجویان آزاد است و زمان برگزاری این طرح در ایام فرجه ها می باشد.

 

ارسال نظر


captcha