در بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه (س) در انتقاد به لایحه FATF مطرح شد:

مجلس شورای اسلامی که متاسفانه سابقه تصویب 20 دقیقه ای برجام به صورتی کاملا مبهم و غیرشفاف را در کارنامه دارد، یک بار دیگر در پیشگاه ملت در آزمونی سخت و تاریخی قرار گرفته است.

بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه (س) در انتقاد به لایحه FATF بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه (س) در انتقاد به لایحه FATF بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به این شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

مجلس شورای اسلامی در نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یکی از ارکان اصلی مردم سالاری دینی عصاره فضائل مردم و خانه ملت است. این رکن اساسی در ساختار نظام اسلامی باید همانگونه که امام راحل (ره) فرمودند در راس امور باشد. امروز کشور ما در شرایطی است که بحمدالله در ابعاد بین المللی توانسته است امید مستضعفان و مظلومان به ویژه در دنیای اسلام را زنده کرده و با قوت و اقتدار در حال حرکت در مسیر حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی و الگو بخشی به ملتهای آزاده جهان است. اما در مسائل داخلی به ویژه در موضوع اقتصاد به دلیل وابستگی به درآمد نفتی و نداشتن زیرساخت لازم هنوز مشکلات فراوانی وجود دارد که طی سالهای اخیر زمینه تحریم های ظالمانه را فراهم کرده است.
تجربه نافرجام برجام که دولتهای غربی سعی دارند علیرغم بدعهدی خودشان از جنازه آن هم برای حفظ منافع خود و دور نگهداشتن ملت ایران از منافع ملی استفاده کنند، به خوبی نشان داد گفتگو با دشمن و اعتماد به عهد او در چهارچوب توافق و قرارداد یا معاهدات بین المللی ایده ای نامطمئن و مانند سراب است.
طی ماههای اخیر لایحه ای با عنوان fatf جهت عضویت در پیمانی که به بهانه دروغین مبارزه با پولشویی اما در باطن با هدف بستن راههای حمایت ایران اسلامی از جنبش های آزادیبخش و مسلمانان مظلوم و تحت ستم در کشورهای منطقه است در مجلس شورای اسلامی در دست بررسی است. مجلس شورای اسلامی که متاسفانه سابقه تصویب 20 دقیقه ای برجام به صورتی کاملا مبهم و غیرشفاف را در کارنامه دارد، یک بار دیگر در پیشگاه ملت در آزمونی سخت و تاریخی قرار گرفته است.
ما دانشجویان نسل سوم انقلاب ضمن درخواست بررسی دقیق و توجه به منافع ملی و اقتدار بین المللی کشور از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطالبه شفافیت و صداقت در رای را از آنها داریم و همچنین با توجه به تجربه پرهزینه برجام به آنان انذار می دهیم که باید هوشیار باشند زیرا نتیجه اعتماد به دشمن چیزی جز «خسارت محض» نیست.
بسیج دانشجویی دانشگاه حضرت معصومه (سلام الله علیها) قم

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار