نماینده ولی فقیه در استان فارس در دیدار با نمایندگان تشکل های دانشجویی شیراز:

صرف فهمیدن و آسیب شناسی مسئله را حل نمی کند/در جهت رفع مشکلات استان پیگیری می کنم نه معجزه

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: برای رفع مشکلات استان پیگیری می کنم اما نمی توانم معجزه کنم و صرف فهمیدن و آسیب شناسی مسئله را حل نمی کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شهر شیراز در دیداری صمیمانه با نمایندگان تشکل‌های دانشجویی این شهر در مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه بیان مسائل بیانگر شناخت ما از جامعه اسلامی و ایرانی است، اظهار داشت: تکرار مسائل و درک مسائل کشور یک نوع رشد است اما صرف فهمیدن و آسیب شناسی، مسئله را حل نمی کند.

نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: اصل عدالت خواهی خوب است و باید اجرا شود اما در این خصوص متاسفانه هنوز نظریات تبیین نشده است و در این زمینه سوالات بی پاسخ نیز وجود دارد.

دژکام با اشاره به اینکه برخی توقعات و خواسته ها در چارچوب واقعیت نیست عنوان کرد: تمام تلاش خود را در جهت پیگیری مشکلات استان انجام می دهم اما نمی توانم معجزه کنم.

وی با بیان اینکه باید تفاوت عدالت سوسیالیستی و کمونیستی را مشخص کنیم و بعد عدالت اسلامی را تعریف کنیم، خاطرنشان کرد: ما با دیگر کشورها رقیب تمدنی هستیم و بیان اینکه با دیگر کشورها کاری نداریم اشتباه است چرا که باید از تجربیات آنان استفاده کرد که با منطق علمی نیز سازگار است.

نماینده ولی فقیه در استان فارس در ادامه افزود: برای این چنین برنامه هایی باید مدل کار تغییر کند چرا که این مدل ها فرصت ارتباط را کم می کند و باید به سمت مدل های بومی و صمیمانه رفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار