جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها«24»؛

شفیعی: وجود مدیران دوتابعیتی زنگ خطر محسوب می شود

فعال بسیج دانشجویی اقلید گفت: مدیران دو تابعیتی با توجه به اینکه هم در کشور خودشان سرمایه و نفوذ دارند و هم در کشور دیگر خودش زنگ خطری است که باید به آن توجه شود تا سرمایه از کشور خارج نشود


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / معصومه شفیعی فعال بسیج دانشجویی اقلید در گفتگو با خبرنگار ما در مورد مدیران دو تابعیتی گفت: مدیران دو تابعیتی با توجه به اینکه هم در کشور خودشان سرمایه و نفوذ دارند و هم در کشور دیگر خودش زنگ خطری است که باید به آن توجه شود تا سرمایه از کشور خارج نشود. قطعاً تابعیت دوم صرفاً برای تحصیل یا یک امر ساده نیست بلکه برای کسب سودهای دیگری است.

شفیعی اظهار داشت: درواقع دو تابعیتی بودن برای مدیران نوعی خیانت محسوب می‌شود و وجود آن‌ها تهدیدات و آثار نامطلوبی برای کشور دارد بااینکه مدیر موردنظر کارهایی را انجام می‌دهد که برایش تبعات سنگینی خواهد داشت و او خودش را از قبل آماده کرده است.
شفیعی تصریح کرد: مدیران دو تابعیتی هیچ انگیزه‌ای برای خدمت به مردم و کشور ندارند و فقط دنبال ساختن آینده خودشان و رسیدن به پول‌های میلیاردی هستند و چنین کسی که زیر پرچم کشور دیگر سوگند خورده و دوملیتی شده چگونه می‌تواند در کشور مدیر باشد؟
 
این فعال دانشجویی بیان داشت: گاهی اوقات شایستگی مسئولین درست شناسایی نمی‌شود و در این امر زیاد دقت نمی‌شود و تلاشی صورت نمی‌گیرد تا یک‌دفعه با بحرانی روبرو شوند و با توجه به اینکه بسیاری از تصمیم‌ها و انتخابات بر عهده مردم هستند باید سطح آگاهی افزایش یابند تا درزمینهٔ های مختلف افراد باصلاحیتی انتخاب شوند.
شفیعی اذعان داشت: متأسفانه آگاهی مردم در حوزه‌ی مسائل اساسی کشور پایین هست و خیلی‌ها از این ضعف سوءاستفاده می‌کنند و ضعف دیگرمان این است که همه به‌طور کامل تابع امر ولی‌فقیه نیستند و با شکست‌هایی مواجه شدند. باید طبق سخن امام علی (ع) با خیانت‌کاران برخورد جدی شود و برکنارش‌اند که فعلاً این اتفاق نی افتاده و تحقیق و تفحص دقیق صورت نمی‌گیرد چون به‌جز عده اندکی هرکس به فکر خویش است و با پول همه‌چیز را حل می‌کنند.
 
وی در مورد عملکرد کمیته تحقیق و تفحص بیان داشت: کمیته تحقیق و تفحص اینطورکه به نظر می‌آید مدیران دو تابعیتی را شناسایی کرده ولی متأسفانه اقدامی قطعی، جدی و قوی صورت نگرفته که جلوی این مدیران گرفته شود

ارسال نظر


captcha