زخم تروریسم بر پیکر انقلاب اسلامی «3»؛

کیوانی: منافقین به دنبال اختلاف‌افکنی بین آحاد مردم هستند

سرمربی حلقه‌های صالحین دفتر بسیج دانشجویی استهبان بیان داشت: منافقین به دنبال اختلاف‌افکنی بین آحاد مردم با سلایق مختلف سیاسی و اجتماعی هستند و با به جریان انداختن کمپین‌هایی، اقداماتی هم انجام می‌دهند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سید کمال‌الدین کیوانی سرمربی حلقه‌های صالحین دفتر بسیج دانشجویی استهبان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص نفاق گفت: نفاق پدیده‌ای هست که می‌تواند حیات هر انقلابی را به خطر بیندازد، همان‌طور که بعد از زمان رحلت پیامبر اکرم توانستند با نفاق و ریاکاری در دین، خلافت را غصب کرده و آحاد مردم را فریب دهند.


کیوانی در مورد وظایف جنبش دانشجویی در مواجهه با جریان نفاق اظهار داشت: تشکل دانشجویی با آگاه‌سازی و بصیرت افزایی نیروهای انقلابی و آحاد مردم و هم‌چنین بازنگری جریان‌های تاریخی سیاسی می‌تواند کمک کند و در مواجهه با جریان نفاق باید محکم بایستند.

این فعال دانشجویی در مورد ترفندهای رسانه‌ای و شگردهای عملیات روانی دشمنان و تغییر جای شاکی و متهم و وظیفه جنبش‌های دانشجویی تصریح کرد: مهم‌ترین چیزی که منافقین از آن دلهره دارند، ترس از لو رفتن جریان فعلی خود است، اقدامی که رهبر معظم انقلاب در این سال‌ها بسیار انجام داده است همین فاش کردن حقیقت و نیت منافق است که آخرین مورد مهم هم می‌توان به روشنگری نسبت به بدعهدی امریکا اشاره کرد.

وی ابراز داشت: جامعه بین‌المللی به دنبال سرنگونی انقلاب اسلامی بوده است چراکه این جریان فکری خار چشم آنان در راستای آگاه ساختن چهره شومشان نسبت به نفاق و اختلاف‌افکنی بین جوامع مختلف است، حال آن‌ها با حمایت از منافقین و سکوت در برابر عملکرد ظالمانه قصد براندازی چنین نظامی را دارند.

این فعال دانشجویی در مورد راهبردهای کنونی منافقین اظهار داشت: منافقین به دنبال اختلاف‌افکنی بین آحاد مردم با سلایق مختلف سیاسی و اجتماعی هستند و با به جریان انداختن کمپین‌هایی، اقداماتی هم انجام می‌دهند، مثل کمپین نخریدن کالا که موجب افزایش فشار بین مردم و اعتراضات آن‌ها می‌شود.

 

ارسال نظر


captcha