زخم تروریسم بر پیکر انقلاب اسلامی«5»؛

شجاعی:جریان نفاق در صدد تضعیف وجهه‌ی انقلابی‌گری جمهوری اسلامی‌ است

با توجه به نادیده گرفتن هشدارها توسط دولت‌مردان و متاسفانه وجود شواهدی مبنی بر مذاکرات مخفیانه نمایندگان ایران با آمریکا! در هیاهوی جام جهانی مشخصا جریانی منافق در صدد تضعیف وجهه‌ی انقلابی‌گری جمهوری اسلامی‌ است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعلی شجاعی عضو شواری تببین مواضع بسیج دانشجویی استهبان در خصوص وظیفه جنبش دانشجویی در مواجهه با جریان نفاق اظهار داشت: جنبش دانشجویی به عنوان سنگری بسیار قدرتمند همچنین به شدت حساس، توانایی ایفای نقش در صحنه‌ی سیاسی کشور را دارد از این رو همواره مورد توجه احزاب سیاسی است، وظیفه‌ی دانشجو و جنبش‌های دانشجویی داشتن درک درست و تحلیل منطقی از وضعیت سیاسی جامعه است تا در شرایط بحرانی یا فتنه دچار خطا در تحلیل نباشد.

 

عضو شواری تببین مواضع بسیج دانشجویی استهبان در خصوص اقدام جنبش دانشجویی در مقابله با  ترفندهای رسانه ای و شگردهای عملیات روانی دشمنان بیان داشت: به فرموده‌ی مقام معظم رهبری باید به بینش و بصیرت سیاسی دست یافت تا بتوان پدیده های سیاسی را خارج از وصف ظاهری آن ها درک کرد.


شجاعی در خصوص سکوت جامعه بین الملل نسبت به زخم هایی که تروریسم بر انقلاب اسلامی به ویژه با سرکردگی منافقین وارد آورده گفت: رویکرد چندین کشور از جمله فرانسه نسبت به منافقین همواره حمایت بوده است، حمایتی که مشخص نیست پشت پرده‌ی آن چه توافق‌هایی صورت پذیرفته، چنانچه اخیرا رد‌پای سعودی ها نیز به وضوح در جلسات و نشست‌های آنان قابل مشاهده است.

 

وی افزود: مشخصا جامعه‌ی بین الملل نه تنها ضربه‌خوردن ایران از تروریسم را نمی‌پذیرد بلکه همانطور که دیده‌ایم بارها خود ایران را تروریست نامیده و مفهوم حقوق بشر زبانزد خود را به چالش کشیده است.


این فعال دانشجویی در خصوص  راهبرد منافقین در زمان کنونی برای مواجهه با انقلاب اسلامی بیان داشت: با توجه به نادیده گرفتن هشدارها توسط دولت‌مردان و متاسفانه وجود شواهدی مبنی بر مذاکرات مخفیانه نمایندگان ایران با آمریکا! در هیاهوی جام جهانی مشخصا جریانی منافق در صدد تضعیف وجهه‌ی انقلابی‌گری جمهوری اسلامی‌ است.

 

شجاعی در پایان گفت: در روزهای گذشته از طریق سوء استفاده از مشکلات معیشتی، مسائل مربوط به زنان و همچنین اختلافات قومی مذهبی از جمله دراویش گنابادی و ... سعی در جان گرفتن دوباره داشتند که خوشبختانه با بصیرت مردم و عملکرد خوب دستگاه‌های اجرایی و بعضا ضعیف در برخی موارد ختم به خیر شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار