زخم تروریسم بر پیکر انقلاب اسلامی«8»؛

قربانی: دشمن همواره می کوشد با عملیات روانی جای متهم با شاکی را عوض کند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید گفت: دشمن همواره می کوشد با عملیات روانی جای متهم با شاکی را بویژه در بحث تروریست و به وسیله بهره جستن از رسانه ها و سیاه نمایی جابجا کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمحمدرضا قربانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید در گفتگو با خبرنگار ما در مورد نقش جنبش‌های دانشجویی در مواجهه با جریان نفاق بیان داشت: دانشجو همواره بعنوان بدنه فعال و پویای جامعه می بایست در مواجهه با نفاق در جامعه تبیین و روشنگری کند و وظیفه روشنگری قشر جویای عمل و حقیقت را فراهم کند، معرفی چهره ها و شهدایی که در مواجهه با نقاق به درجه رفیق شهادت رسیدند از وظایف جنبش های دانشجویی است.

 


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های اقلید، شناخت ترفندهای رسانه ای و شگردهای عملیات روانی دشمن در تغییر جای شاکی و متهم، را از دیگر وظایف دانشجویان بیدار و انقلابی دانست و در ادامه بیان داشت: دشمن همواره می کوشد با عملیات روانی جای متهم با شاکی را بویژه در بحث تروریست و به وسیله بهره جستن از رسانه ها و سیاه نمایی جابجا کند.

 

وی در ادامه افزود: برای مثال جمهوری اسلامی که با تقدیم بیش از 17 هزار شهید ترور بزرگترین قربانی و شاکی می باشد را بعنوان محور شرارت و مدافع تروریست در منطقه معرفی می کنند لذا می طلبد جنبش های دانشجویی در مقابل با این عملیات روانی دشمن با بهره جویی از بصیرت سیاسی و روشنگری این حربه دشمن را نقش بر آب کند.

 


قربانی در مورد سکوت جامعه بین‌المللی نسبت به زخم‌هایی که تروریست‌ها به پیکر انقلاب اسلامی وارد می‌کنند، گفت: متاسفانه بدلیل نفوذ سیاسی استکبار جهانی بر مجامع بین الملی  و سازمان ملل متحد، شاهد هستیم که این سازمان ها تا کنون نتوانسته اند در مقابل تروریست بین الملل موضع محکم و موثری اتخاذ کنند و بعضا با سکوت خود در مسائل غزه، فلسطین، عراق، شهدای هسته کشورمان و ... خود را در این جنایات شریک کرده‌اند.

 


این فعال دانشجویی در خصوص راهبرد کنونی منافقین برای مواجهه با انقلاب اسلامی گفت: با برملا شدن چهره واقعی منافقین کور دل در اقداماتی همچمون ترور های اوایل انقلاب، حمله مسلحانه در عملیات مرصاد، همراهی با رژیم صدام در جنگ تحمیلی و ترور دانشمندان هسته ای، امروز نیز دست به اقداماتی مانند جنگ روانی و سیاه نمایی در مواردی مانند ناکارآمد نشان دادن نظام، تفرقه افکنی بین مردم و مسئولین، مسائل حقوق بشر و زنان و.. زده‌اند که دشمن با جنگ روانی و رسانه ای در صدد ضربه زدن به نظام و انقلاب است.

 

انتهای پیام/
 

ارسال نظر


captcha