مدیر تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی فارس خبر داد:

اعزام 400 نفر از دانشجویان بسیجی فارس به دوره خط امام (ره) استانی

مدیر تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی فارس از برگزاری دوره خط امام (ره) استانی ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه های استان فارس خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ایوب زاده، مدیر تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان فارس در گفتگو با خبرنگار ما گفت: دوره خط امام (ره) استانی فارس ویژه دانشجویان بسیجی دانشگاه های فارس از 15 تا 23 تیرماه سال جاری در شهر مقدس قم برگزار می شود.

وی از اعزام 400 نفز از دانشجویان بسیجی دانشگاه های فارس به این دوره خبر داد و تصریح کرد: این دوره در قالب های همایش، کارگاه، کلاس ، ارائه کارخواست و غیره با محتوای تربیتی، معرفتی، بصیرتی، مهارتی و تشکیلاتی برگزار می شود.

ایوب زاده با اشاره به اینکه فلسفه وجودی دانشگاه و بسیج دانشجویی تربیت نیروی طراز انقلاب اسلامی است، عنوان کرد: درهمین راستا دوره آموزشی خط امام (ره) استانی با هدف و اشنایی گفتمان تربیتی و راه و اندیشه امامین انقلاب اسلامی در نظر گرفته شده است.

مدیر تعلیم و تربیت بسیج دانشجویی استان فارس خاطرنشان کرد: افزایش حساسیت دانشجویان نسبت به تهدید نرم بسیار موثر است و این درحالی است که در دوره خط امام(ره) استانی فارس، زمینه مناسبی برای گسترش مباحث معرفتی، تربیتی، بصیرتی، مهارتی و تشکیلاتی در دانشگاه ها و ایجاد انگیزه درونی در بین دانشجویان با تقویت روحیه معنوی آنان فراهم می شود.

وی دانشگاه را مهم ترین سنگر برای انقلاب اسلامی دانست و اذعان کرد: دانشگاه به عنوان کارخانه انسان سازی و تربیت نسل های آینده کشور، نقش موثری در تامین نیروی انسانی مورد نیاز انقلاب اسلامی دارد به طوری که همین دانشگاه و خروجی آن قرار است آینده کشور را آماده سازی و طراحی کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار