دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های خراسان رضوی در نامه‌ای به معاون سیاسی استاندار نوشتند:

پیامک‌های ارسالی به نمایندگان مجلس حاصل شنیدن زنگ خطر بود

پیامک‌های ارسالی به نمایندگان حاصل صدای زنگ خطری بود که از مجلس به گوش رسید؛ تنها کسانی از آنها هراسان می‌شوند که از صراط مستقیم منحرف شده باشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییدانشجویان بسیجی دانشگاه‌های خراسان رضوی در نامه‌ای به معاون سیاسی، اجتماعی وامنیتی استاندار این استان متذکر شدند: ما دانشجویان انقلابی نگاه مطالبه گرانه و منتقدانه از مسئولان را حفظ می‌کنیم و هیچگاه از این مسیر عقب نشینی نخواهیم کرد.  

 

در بخشی از این نامه خطاب به نوروزیان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی آمده است:

  دانشجویان مومن انقلابی با سر دست گرفتن این اصل‌، در لحظه‌های حساس انقلاب هوشمندانه برای جلوگیری از انحراف شما مسئولان از صراط مستقیم توحید، آتش به اختیار اقدام به نصیحت‌تان می کنند. تا خدشه ای به گفتمان اصیل انقلاب اسلامی وارد نشود.مطالبه و اعاده حق، مشروع ترین خواسته این ملت از نمایندگان خویش در مجلس شورای اسلامی است و وظیفه مسولین فراهم کردن بستری امن و عزتمندانه برای ارائه مطالبات مردم است.

 

پیامک های ارسال شده به نمایندگان حاصل صدای زنگ خطری بود که از مجلس به گوشمان رسید و محتوای آن حکایتی جز امر به معروف و نهی از منکر نداشت و تنها کسانی از آن هراسان می شوند که منحرف از ان صراط مستقیم شده باشند. ما این مسیر مطالبه گری و عدالت خواهی را با قوت و قدرت بیشتر از قبل ادامه خواهیم داد‌ تا جایی که براساس عدالت هرچیز سر جایش قرار گیرد و تا جایی که جای دغدغه معیشت مردم و اصلاح اقتصاد کشور را فرافکنی و ادرس غلط دادن به ملت پر نکند.

 

اینکه پای یک زن یا یک مرد در میان است، قطعا حرف درستی است؛ چرا که بر پیشانی تاریخ این کشور، سراسر نام مردان و زنان غیرتمند و سلطه ستیز است و این راه ادامه داشته و خواهد داشت. جوان مومن انقلابی یک فرد نیست یک جریان ریشه دار تاریخی است.

 

نمایندگان ملت بدانند هزاران چشم در حال نظاره آنان است که تحت هیچ شرایطی فرصت نفوذ بیگانه را در قوانین این کشور ندهند و هزاران نفر آماده و هوشیار هستند که در بزنگاه های انقلاب برمی خیزند و برای خدا قیام می‌کنند. اما اینکه اولویت شما و مسئولین امروز سلب حق انتقاد و نصیحت از ملت است نشان از اختلال در دستگاه های دولتی دارد و ما آتش به اختیار و آماده تر از هر روز بدنبال هرچه پابرجاتر ماندن این انقلاب عظیم که سال ها کشتی نجاتش در تلاطم طوفان های سهمگین بدخواهان مقاوم و محکم بوده جهاد خواهیم کرد. از قصور ها و تقصیرهای شما مسئولین که مانعی بر سر راه پیشرفت و اقتدار کشور است ، یکی پس از دیگری عبور خواهیم کرد.

 

ما دانشجویان مومن انقلابی طبق فرمایش رهبرمان که فرمودند : «ان شاالله همین روحیه ( و ) نگاه منتقدانه و مطالبه گرانه و همراه با احساس تکلیف و وظیفه در شما باقی بماند ؛ که اگر این شد " کشور نجات پیدا خواهد کرد » ذره ای از ادامه این مسیر عقب نشینی نخواهیم کرد و تا آخر این راه ایستاده ایم . آینده ی این انقلاب در دستان ماست و آن را روشن تر از گذشته ترسیم کرده ایم.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار