1710 نفر از دانشجویان و طلاب خراسان رضوی :

مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره «پالرمو» و لوایح استعماری دیگر تصمیم انقلابی بگیرد

هزار و 710 نفر از دانشجویان، طلاب و مردم انقلابی خراسان طی نامه‌ای از رئیس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام خواستند تا درباره پارلمو و لوایح استعماری دیگر یک تصمیم انقلابی بگیرند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییهزار و 710 نفر از دانشجویان، طلاب و مردم انقلابی خراسان طی نامه‌ای به رئیس و اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام نوشتند: ما گله مندی خود را از تکرار اشتباهات بسیار مجلس به شما می‌کنیم تا از شما به عنوان مهم ترین مرجع مصلحت اندیشی نظام، تصمیم انقلابی در خصوص لایحه پالرمو ببینیم، چرا که بزرگترین مصلحت انقلاب قطعا حرکت بر مدار گفتمان انقلاب است که اگر غیر از این باشد انحرافی بزرگ در خط امام خواهد بود.

متن این نامه در ادامه آمده است:

« بسمه تعالی

رئیس معزز و اعضای محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام

سلام علیکم

مجمع تشخیص مصلحت، یادآور امام بزرگوار و فراورده‌ی انقلاب است، و در فرایند اداره و مدیریت کشور دارای تأثیر بسیار مهمی است؛ بنابراین باید تفکرات امام و انقلاب بر آن کاملاً حاکم باشد، انقلابی فکر و عمل کند و هیچ مصوبه، موضع‌گیری یا اقدامی متفاوت با مبانی اصلی انقلاب و میراث گرانقدر امام از آن مشاهده نشود.

این توصیه امام خامنه ای٬رهبر هوشمند و فرزانه یمان ٬خطاب به شما، ما را برآن داشت که مطالبه خود را به سبب ناامید شدن از خانه ملت نزد شما بیاوریم و اقدامی انقلابی برای حفاظت از امنیت و استقلال ملت را از شما بخواهیم.

مطمئنا مستحضر هستید اخیرا لوایحی در مجلس ارائه می شود که تهدیدی برای امنیت ملی است,امنیتی که چرخ اقتصاد کشور ومعیشت مردم به آن وابسته بوده و هست.

اما متاسفانه نمایندگان ملت با کاهلی در تحقیق بر آنچه نظام استکباری به مجلس پمپاژ می‌کند و بی توجه٬ به مطالبه دانشجویان مومن انقلابی نسبت به تصویب برخی از این لوایح گام برداشتند.

از جمله این لوایح خطرناک، لایحه الحاقی پالرمو می‌باشد که قطعه ای از پازل استعماریFATF است.
هرچند عده‌ای تلاش می کنند این دو را از هم جدا کنند اما لزوم ملحق شدن به معاهده بین المللی پالرمو به روشنی در ماده 36توصیه هایFATF آمده است. همچنین بندهای اول و دوم برنامه اقدام(Action Plan) توافق شده میان دولت و FATF, تصویب و اجرای پالرمو را در بردارد.

می توان گفت این کنوانسیون(پالرمو)نقش محوری در اعمال فشار بیشتر تحریم های ظالمانه به اقتصادمان دارد چرا که بسیاری از اقدامات کشورمان که برای دور زدن تحریم های ثانویه آمریکا انجام می شود در عرصه بین الملل تحت عنوان پولشویی و قاچاق مطرح است.

همچنین حضور حزب الله لبنان در لیست سیاه پالرمو و اقدامات غیر انسانی کشورهای عضو این کنوانسیون ,نشان از تعریف متفاوت و غیر اصولی این معاهده از مبارزه با قاچاق دارد.

به یقین چنین لوایحی اگر چه در ظاهر موجه می‌نماید اما در لایه‌های آن تحقق نفوذ نظام سلطه پنهان است پس چگونه ممکن است این چنین لوایحی در مجلس ما تصویب شوند؟

ما گله مندی خود را از تکرار اشتباهات بسیار مجلس به شما می‌کنیم. تا با عنایت به آنچه ذکر کردیم از شما به عنوان مهم ترین مرجع مصلحت اندیشی نظام، تصمیم انقلابی در خصوص این لایحه ببینیم، چرا که بزرگترین مصلحت انقلاب قطعا حرکت بر مدار گفتمان انقلاب است که اگر غیر از این باشد انحرافی بزرگ در خط امام خواهد بود.

می‌دانیم که مجمع پاسدار اقدام انقلابی شورای نگهبان خواهد بود وهرگز تذکرات پدرانه امام راحل را فراموش نکرده است و این چنین لوایحی که به صراحت با اندیشه ضداستکباری بنیان گذار انقلاب در تضاد است نه تنها تصویب نخواهد کرد که با تذکرات و پیگیری های شما تکرار هم نخواهد شد.

مطمئن هستیم مجمع تشخیص مصلحت میراث گرانبهای امام، ستون استواری است در حفظ شعار انقلاب اسلامی مان که همان استقلال آزادی جمهوری اسلامی است.»

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار