یادداشت/شهرام مهدوی مطلق

امیدهایی که بعد از نامه هوشمندانه حاج قاسم باید تدبیر شوند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : شهرام مهدوی مطلق در خصوص حمایت سردار سلیمانی پس از اعلام موضع ریاست محترم جمهوری در قبال تهدید های آمریکا مبنی بر تحریم نفتی ایران و لزوم اتخاذ تدابیر وحدت بخش توسط دولت محترمه در یادداشتی آورده است؛

 

باید از مواضع انقلابی مسئولین در هر شرایطی دفاع و حمایت کرد. صحبت های ریاست محترم جمهوری برای چندمین بار در طی ده روز گذشته ،هم در عرصه داخلی و هم خارجی قابل تقدیر است.


نامه حاج قاسم سلیمانی ،فرمانده دلاور سپاه اسلام در محور مقاومت به ریاست جمهور ،در این محدوده زمانی ،در راستای تقویت خط وحدت مسئولین در مقابل صف مستکبرین و جرثومه های داخلی آنان و قطعا بر میزان حال فعلی  است .اما چند امید ،اگر از جانب ریاست محترم جمهوری تدبیر شود ،مکمل این وحدت خواهد بود :


۱_ امید است این روحانی ،از این به بعد همان روحانی باشد  که باید باشد.
۲- امید است ،این اعلام موضع در برابر زیادخواهی ها ،تاکتیک نباشد ،بلکه حداقل یک استراتژی بماند.
۳-امید است آقای روحانی به ضرورت داشتن دولت با تفنگ رسیده باشد.
۴-امید است آقای روحانی ،همین حرف خودش را نقض برجام نداند،مثل قضیه نوشتن مرگ بر اسراییل روی موشک ها
۵-امید است اقای روحانی به لزوم وحدت بین فرماندهان ارتش و سپاه واقف شده باشد.
۶-امید است آقای روحانی به بصیرت سیاسی و به موقع  فرماندهان و امیران سپاه اعتراف نماید.
۷-امید است آقای روحانی من بعد کدخدا و کدخداباوران داخلی و خارجی و برجام را کنار بگذارند و عملا به اداره کشور بپردازند.
۸-امید است آقای روحانی به این باور رسیده باشد که تنها در سایه وحدت عزتمندانه است که صدور نفت و پیشرفت کشور  به  صفر نمی رسد ،نه برجام و مذاکره
۹-امید است آقای روحانی به این نتیجه رسیده باشد که سلمان و ابوذر هیچگاه فاسد نمی شوند ،اگرچه روزنامه،سایت،تفنگ و بانک و...نیز داشته باشند و هزاران تهمت را هم بشنوند.
۱۰-امید است آقای روحانی به فراجناحی عمل کردن امیران سپاه و  حقانیت عدم  دخالت این نهاد انقلابی در سیاست و ملاک بودن انقلاب و انقلابی گری برای سپاه در همه لحظه ها رسیده باشد.
۱۱-امیداست منتقدین نامه سردار جبهه های مقاومت که همواره ،مرزهای دفاع از انقلاب را گسترش داده است ،کمی صبرانقلابی و تقوا پیشه کنند و به هوشمندانه و انقلابی بودن آن بیشتر تمرکز کنند.


و درنهایت امید است اگر این امیدها تدبیر نشد ،باید اصل میزان حال فعلی افراد را  به یاد داشته باشیم .


شهرام مهدوی مطلق

 

انتهای پیام/
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار