رئیس اندیشکده یقین در پنجمین دوره خط امام استانی فارس:

اقتصاد جهان از سال 2008 در حال فروپاشی است/مشکلات امروز کشور نشانه ناکارآمدی اسلام و نظام نیست

رئیس اندیشکده یقین در پنجمین دوره خط امام استانی فارس گفت: مشکلات امروز کشور و کاستی های موجود در زمینه اقتصادی و ... نشانه این نیست که اسلام و نظام ناکارآمد است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حسن عباسی، رئیس اندیشکده یقین در پنجمین دوره خط امام استانی فارس در جمع دانش پژوهان این دوره با بیان اینکه دوره های خط امام لازم و ضروری است و باید نهایت بهره را برد گفت: جامعه بشری از هر جهت به نظام آرمانی نیاز دارد و وحدت تلاش ها در تحقق این است.

 

وی عنوان کرد: مشکلات امروز کشور و کاستی های موجود در زمینه اقتصادی و ... نشانه این نیست که اسلام و نظام ناکارآمد است.

 

رئیس اندیشکده یقین بیان کرد: انسان آرمان قرآنی، 7 خصوصیت دارد که ایمان به غیر، ملائکه، انبیاء، کتاب(آنچه نازل شده است)، آخرت، خدا و نشانه های خدا از جمله خصوصیت انسان آرمان قرآنی است.

 

عباسی با بیان اینکه سنجیدن فرد موفق و غیرموفق، این است که بین خدا و هوای نفس کدام را خدای خود می‌داند تصریح کرد: جمهوری اسلامی در تربیت انسان موفق بوده و دینی که این چنین انسان هایی تربیت کند موفق است.

 

وی با تاکید بر اینکه اساتیدی که نگفتند اقتصاد جهان در حال فروپاشی است مورد لعن خدا قرار می‌گیرند گفت: اقتصاد جهان در حالی از سال 2008 در حال فروپاشی است که اساتید اقتصاد در این باره چیزی نگفتند.

 

رئیس اندیشکده یقین خاطرنشان کرد: 3/1 کل بدهی اقتصاد جهان مربوط به آمریکا است و امروز سردمدار جنگ با خدا غربی ها هستند.

 

عباسی افزود: انقلاب اسلامی را نباید با معیار افراد غیرمومن مورد ارزیابی قرار داد.

 

وی تاکید کرد: عده ای بر این عقیده باورند که برای حل مشکلات باید اجازه داد افراد بیگانه در این زمینه ورود کنند و مشکلات را مرتفع کنند در صورتی که حل مشکلات با افراد بیگانه حل نمی شود.

 

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به اینکه کسی که طرفدار فرهنگ دینی و قرآنی باشد از روابط اجتماعی اش فساد بیرون نمی آید اذعان کرد: در کشورهای اروپایی غارت گری می‌شود اقتصاد موفق و فقط احمق ها بر این باورند که اقتصادشان موفق است.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار