کپین مردمی " من یمنی ام" / تصاویر

بسیج دانشجویی شهرستان گچساران در حمایت از مردم مظلوم یمن اقدام به برگزاری کمپین "من یمنی‌ام " در دانشگاه و سطح شهر گچساران کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: کسانی که در سال‌های گذشته حوادث روز جهان را دنبال کرده‌اند به‌خوبی می‌دانند که شروع جام جهانی با قتل و کشتار مردم و مسلمانان بی‌گناه درهم‌آمیخته است.

 

اگر سال‌هایی که جام جهانی در آن‌ها برگزارشده است را بررسی کنیم مبینیم که رژیم صهیونیستی و هم‌پیمانانش با استفاده از تب‌وتاب فوتبال، جنایت‌های هولناکی را در قبال مردم مظلوم و بی‌گناه انجام داده است.

 

جام جهانی 1998 با حمله رژیم غاصب صهیونیستی به مردم فلسطین و نسل‌کشی صبرا و شتیلا همراه بود، جام جهانی 2006 را همه با حمله همه جانبه رژیم کودک کش اسرائیل به جنوب لبنان به یاد می آورند، در جام جهانی 2010 اسرائیل اقدام به محاصره غزه و حمله به کاروان آزادی کرد، و جام جهانی 2014 هم با کشتار مردم مظلوم غزه و جنایت‌های بیشمار سفاکان اسرائیل همراه بود.

 

امسال نیز هم‌زمان به شروع جام جهانی روسیه این بار رژیم منحوس آل سعود با همکاری اسرائیل، آمریکا و انگلیس و سایر هم‌پیمانانشان دست‌به‌دست هم دادند تا در سکوت خبری و جایی که همه افکار عمومی معطوف به جام جهانی و تقابل ستاره‌های فوتبال با یکدیگر است، مردم مظلوم یمن را به خاک و خون بکشند.

 

بسیج دانشجویی شهرستان گچساران در حمایت از مردم مظلوم یمن اقدام به برگزاری کمپین "من یمنی‌ام " در دانشگاه و سطح شهر گچساران کرد.

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار