بهزاد معبودی؛

فضای مجازی برتمام ابعاد زندگی حال حاظر تاثیر گذاشته است

تحولات فضای مجازی از تحولات حوزه فناوری شروع شده و اکنون با پیشرفت سریع در همه ی حوزه ها بر تمام ابعاد زندگی همچون احتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و حاکمیتی تاثیر گذاشته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛ نشست معاونت ارتباطات و فضای مجازی ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز و مسئولین فضای مجازی دانشگاه ها در سالن جلسات ساختمان شهیدان بیگی روز گذشته برگزار شد.

 

در این نشست بهزاد معبودی با تاکید بر اهمیت فصای مجازی و تاثیرات آن بر زندگی افراد افزود: فضای مجازی ویژگی های خاص خود را بر جامعه تحمیل می کند و تحولات چشمگیری را در اجتماع ایجاد کرده است.

 

معاونت ارتباطات و فضای مجازی با اشاره به تعریف فضای مجازی در مرکز ملی فضای مجازی کشور که آن را ادامه اجتماع انسانی بر بستر شبکه های ارتباطی و اطلاعاتی می داند، افزود: تحولات فضای مجازی از تحولات حوزه فناوری شروع شده و اکنون با پیشرفت سریع در همه ی حوزه ها بر تمام ابعاد زندگی همچون احتماعی، اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و حاکمیتی تاثیر گذاشته است.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: باید از طریق رسانه های اجتماعی پر مخاطب پیام اسلام و زندگی اسلامی را به گوش جهانیان برسانیم و از فضای موجود به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار