آغاز ترم تابستانه دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان کهگیلویه و بویراحمد از هفته اینده

ترم تابستانه دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان کهگیلویه و بویراحمد از هفته آینده آغاز خواهد شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :ترم تابستانه دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان کهگیلویه و بویراحمد از هفته آینده آغاز خواهد شد.

عبدالله نادری مسئول مجمع نخبه پروری شهید دیالمه بسیج دانشجویی استان گفت: از بین قریب به200 دآنش پژوه شرکت کننده در ترم اول این دوره، 60  نفر با گذراندن پروسه آزمون(پژوهشی و تشکیلاتی) و مصاحبه برگزیده شدند که در ترم تابستانه حضور پیدا خواهند کرد.

وی بیان داشت: ترم تابستانه در 2 ماه و به صورت مجازی برگزار خواهد شد که در این بین دآنش پژوهان در گروههای 6 نفره با مدیریت ده استاد راهنما به مطالعه, تحقیق و پژوهش خواهند پرداخت.

نادری افزود: 10 سرفصل جریانشناسی, ولایت فقیه, امام امت و دولت ها, سیاست خارجه و معاهده ها, فتنه, انقلاب اسلامی از شکل گیری تا تمدن, غرب شناسی, نظریه سیاسی اسلام, کارآمدی انقلاب اسلامی و تاریخ صدر اسلام در دوره تابستانه پیگیری خواهند شد، به گونه ای که هر گروه می بایست در یک سرفصل به مطالعه,تحقیق و پژوهش بپردازد.

عبدالله نادری خاطر نشان کرد: دو سرفصل گفتمان انقلاب در نهج البلاغه و اصول کار تشکیلاتی نیز پیوست فعالیت همه دانش پژوهان میباشد.

وی بیان داشت: در پایان دوره مجازی, دانش پژوهان جهت گذراندن اردوی تشکیلاتی به مدت 7 روز به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

عدالله نادری گفت: لازم به ذکر است افتتاحیه  دوره تابستانه سه شنبه 26 تیر ماه باحضور حجت الاسلام دکتر حمیدرضا مهدوی ارفع در محل کنگره شهدای استان برگزار خواهد شد.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار