مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد:

مطالبه دانشجویان قاطع بودن، دقیق بودن و قوی بودن شورای نگهبان است

صبح امروز دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : صبح امروز دوره نخبه پروری سیاسی شهید دیالمه استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور شهرام مهدوی مطلق؛ مسئول بسیج دانشجویی استان، حجت السلام و المسلمین مهدوی ارفع و دانشجویان برگزیده دانشگاه های استان آغاز شد.

در ابتدای این دوره مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد به ایراد سخنرانی پرداختند،وی با اشاره به اینکه امروز روز شورای نگهبان می باشد افزودند: در نگاه امام، بود و نبود شورای نگهبان به معنای بود و نبود نظام جمهوری اسلامی است، چرا که شورای نگهبان هم نگهبان اسلامیت و هم جمهوریت نظام می باشد.

 

مهدوی گفت: لذا از بدو ایجاد این شورا تا به امروز هموراه مورد هجوم دشمنان نظام هم در داخل و هم در خارج از کشور بوده است.مهدوی  با اشاره به شبهه های ایجاد شده توسط برخی افراد در مورد اینکه شورای نگهبان تنها باید نقش نظارتی داشته باشد عنوان کرد: این شورا با توجه به نقش مهمی که در کنترل ورودی های نظام دارد باید همانند نگهبانی علاوه بر نقش نظارتی نقش کنترلی نیز داشته باشد تا بتواند جایگاه خود را به عنوان یک نگهبان برای نظام ایفا کند.مسئول بسیج دانشجویی استان با ذکر این نکته که شورای نگهبان باید بیش از پیش برای نسل جوان و دانشجویان واکاوی و تدوین گردد افزود: این شورا در رویکرد امامین انقلاب بایدهایی دارد که مطالبه قشر جوان و دانشجو همین باید هاست.

 

مهدوی گفت: قاطع بودن، دقیق بودن و قوی بودن شورای نگهبان را یکی از خواسته های دانشجویان و قشر جوان خواند. و کوچکترین غفلت و تساهل و ضعف در اعمال وظایف نگهبانی این شورا را بزرگترین خسران برای انقلاب خواندند.
 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار