دانشجو و حفظ مولفه های اقتدار«2»؛

سرومند: با همبستگی مسئولان کشور و همدلی مردم می توان جلوی قلدری آمریکا ایستاد/مجلس با تصویب طرح های غربی به مشکلات جامعه دامن نزند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز گفت: امروزه با همبستگی مسئولان کشور و همدلی بیشتر مردم می توان جلوی این استکبار یا به قول مقام معظم رهبری قلدر ایستاد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمحمد جواد سرومند مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص تحریم‌های اقتصادی و رذالت‌های آمریکا در حوزه اقتصاد گفت: این رذالت ها حاوی پیامی است که بیان کننده اعتماد به نفس یک ملت است که با حدود 40 سال تحریم های متعدد با خودباوری واعتماد بنفس توانسته است به تنهایی مشکلات اقتصادی و پزشکی و... خود را حل کند.

 

وی در ادامه عنوان کرد: امروزه با همبستگی مسئولان کشور و همدلی بیشتر مردم می توان جلوی این استکبار یا به قول مقام معظم رهبری قلدر ایستاد.


مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز با اشاره به وظیفه دانشجو در جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران اسلامی گفت: وظیفه دانشجویان امروز وظیفه بسیار سنگینی است که باید با تبیین فضای حال حاضر برای مردم و مطالبه کردن مشکلات به حق مردم و ارائه طرح های متعدد اقتصادی به مسئولان که همه این موارد قدمی در نقش بر آب کردن نقشه‌های دشمن است قدمی بزرگ در حل مشکلات اقتصادی امروز کشور برداشت.


سرومند در خصوص جایگاه دولت در مواجهه با جنگ اقتصادی اظهار داشت: جایگاه دولت به عنوان یک نهاد اجرایی برای حل مشکلات اقتصادی جایگاهی است که باید با همفکری نخبگان دانشجویی و انتخاب مدیران انقلابی طرحی را برای بیرون آمدن از این فضای مسموم اقتصادی پیشنهاد کرد نه فضای جامعه را به دست مفسدان و دلالان اقتصادی داد و خود به گوشه جامعه رفته و دست از کار کشید.

 

این فعال دانشجویی با اشاره به وظایف مجلس شورای اسلامی در این برهه زمانی بیان داشت: مجلس به عنوان یک نهاد نظارتی بر کار دولت باید با طرح های اقتصادی که وارد مجلس شده که باعث رشد اقتصادی و حرکت چرخ صنعتی شده موافقت کند نه که با رانت افرادی از دستور کار خارج شده و وارد بایگانی مجلس بشود لذا مجلس باید از دولت مطالبه کند نه اینکه خود را با تصویب طرح های غربی سرگرم کند و به مشکلات جامعه دامن بزند.

 

ارسال نظر


captcha