طی بیانیه ای صورت گرفت؛

تقدیر هسته توانمندسازی حرکت های جهادی دانشجویی استان از معاون عمرانی استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد

هسته توانمندسازی حرکت های جهادی دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد طی بیانیه ای، از عزیز فیلی معاون عمرانی استانداری به جهت حمایت از اردوهای جهادی دانشجویی قدردانی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : هسته توانمندسازی حرکت های جهادی دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد طی بیانیه ای، از عزیز فیلی معاون عمرانی استانداری به جهت حمایت از اردوهای جهادی دانشجویی قدردانی کرد. در متن این بیانیه آمده است؛

 

حضور  معاون محترم هماهمگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد
جناب آقای مهندس عزیز فیلی        
سلام علیکم


به پاس تأکیدات و پیگیری های جنابعالی در صدور دستورات لازم برای پشتیبانی از گروه های جهادی دانشجویی استان در تابستان امسال، و تأکید بر توجه و حمایت همه جانبه ادارات و نهادهای استان از فعالیت های جهادی دانشجویان در مناطق محروم استان، بدون در نظر گرفتن اینکه مصوبات حمایتی اجرا شود یا نه! بر خود لازم می دانیم از نگاه انقلابی و جهادی جنابعالی به موضوع گروه های جهادی، و سایر مدیران محترمی که نگاه فرصت گونه و انقلابی به جهادگران دانشجویی دارند تشکر و تقدیر نماییم .


بدون شک حمایت و پشتیبانی از گروه های جهادی خصوصاً گروه های جهادی دانشجویی، در تسریع روند محرومیت زدایی از استان در ابعاد عمرانی، فرهنگی و اجتماعی بسیار موثر خواهد بود.

 

انشاالله در پایان کار گروه های جهادی بنا به درخواست جنابعالی و دیگران مدیران استانی، گزارش مفصلی از میزان همکاری ادارات و نهادها و مدیران استانی و شهرستانی به اطلاع جنابعالی خواهد رسید .

توفیق روزافزون همه خادمان  نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی همیشگی ماست.

هسته توانمندسازی حرکت های جهادی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار