آیت الله نعیم آبادی در نهمین دوره طرح ولایت استانی هرمزگان:

رهبری در مورد مشکلات با مسئولین برخورد می کنند و بسیاری از برخوردهای تند را در جلسات خصوصی با مسئولین دارند

نماینده ولی فقیه در هرمزگان در جمع دانشجویان نهمین دوره طرح ولایت استانی استان هرمزگان: نمایندگانی خوب انتخاب کنیم چرا که نمایندگانی داریم که هر را از بر تشخیص نمی دهند، زیرا کاندیداهای که در جلسات انتخاباتی خواننده می آورند و با کف و سوت رای می گیرند و نماینده می شوند دیگر چه انتظاری از این نماینده ها داریم.


نماینده ولی فقیه در هرمزگان در جمع دانشجویان نهمین دوره طرح ولایت استانی استان هرمزگان در مجتمع یاوران حضرت مهدی (عج) جمکران گفت: نمایندگانی خوب انتخاب کنیم چرا که نمایندگانی داریم که هر را از بر تشخیص نمی دهند، زیرا کاندیداهای که در جلسات انتخاباتی خواننده می آورند و با کف و سوت رای می گیرند و نماینده می شوند دیگر چه انتظاری از این نماینده ها داریم. دانشجو تو برای انتخاب نمایندگان و مسئولین مسئولیت داری مشکلات را گردن نظام می اندازی.

آیت الله نعیم آبادی سپس با اشره به مشکلات و گرانی ها ادامه داد:اما راجع به گرانی ها،.امام صادق به معتب از خواص نزدیک خود فرمود: وضع طعام در مدینه چگونه است. گفت: دارد گران می شود: ماه هایی فراوان گندم داری

فرمود: هرچه گندم داریم در به بازار ببر و بفروش و مانند بقیه مردم  روزانه گندم بخریم پس نسخه امام صادق این هست که برای مقابله با گرانی ها باید بازار را پرتر نمود.

وی افزود: در روایت دیگر وقتی امام صادق علیه السلام سرمایه ای را به شخصی داد تا با آن تجارت کند و آن شخص کالاها را به دوبرابر قیمت فروخت امام صادق فقط اصل سرمایه رابرداشت و از قبول سود آن خودداری کرد زیرا به قیمت فشار بر جامعه مسلمین آن سود به دست آمده بود.

نعیم آبادی گفت: اگر دولت کنه ها را از بدنه اقتصاد بریزد دور آیا این وضعیت پیش می آید

نماینده ولی فقیه در هرمزگان با خطاب به رئیس قوه قضاییه ادامه داد:حضرت آیت الله آملی لاریجانی، با مفسد امروز همین امروز برخورد کنیسپسد

سپس وی به دانشجویان  خطاب کرد و گفت: دانشجوی عزیز، آنچه زیبایی نظام است مربوط به ولایت فقیه است، رهبری در مورد مشکلات با مسئولین برخورد می کنند و بسیاری از برخوردهای تند را در جلسات خصوصی با مسئولین دارند که اگر در جلسات عمومی برخورد کنند همین اندک کار را هم انجام نمی دهند.

ایت الله نعیم آبادی در پایان گفت: ولایت فقیه  نیاز به دلیل ندارد، ولایت فقیه حاکمیت علم ودین است، بهترین سلامت سیستم که از این سیستم امام و رهبر بیرون آمد مربوط به ماست و بهتر از این سیستم مگر داریم.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار