دانشجو و حفظ مولفه های اقتدار«10»؛

کیوانی: دولت و مجلس باید نگاه غربگرایانه خود را نسبت به حل مشکلات اقتصادی عوض کنند

عضو شورای دفتر بسیج دانشجویی استهبان گفت: دانشجوی عصر امروز باید فریاد روشنگری علیه این اقدام خصمانه را برآورد و با مطالبه گری خود از مسئولین اجرایی نظام، آن‌ها را نسبت به تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی به حرکت درآورد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییسید کمال الدین کیوانی عضو شورای دفتر بسیج دانشجویی استهبان در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با رذالت های آمریکا با جمهوری اسلامی بیان داشت: امریکایی‌ها وقتی دستشان از سلاح کشتار مردم خالی باشد اقدام به دسیسه فرهنگی و اقتصادی می کنند و با تحریم و فشار اقتصادی می‌خواهند خون این ملت را لبریز کنند تا نگاهشان نسبت به این انقلاب و نظام رنگ و بویی دیگر گیرد و این نشانگر این است که هنوز مبارزه علیه ظلم استکبار ادامه دارد و باید با تمام جان جنگید.


این فعال دانشجویی در رابطه با وظیفه جنبش‌های دانشجویی در جنگ اقتصادی دشمن علیه ایران اسلامی ابراز داشت: دانشجوی عصر امروز باید فریاد روشنگری علیه این اقدام خصمانه را برآورد و با مطالبه گری خود از مسئولین اجرایی نظام، آن‌ها را نسبت به تلاش برای رفع مشکلات اقتصادی به حرکت درآورد.

 

وی درادامه افزود: جنبش دانشجویی همچنین می تواند با ایده دادن جهت توانمند سازی کالای ایرانی و حمایت از کالای ایرانی در این جنگ اقتصادی به یاری مردم و انقلاب اسلامی بشتابد.


کیوانی در رابطه با جایگاه دولت و مجلس در جنگ اقتصادی اظهار داشت: دولت و مجلس باید نگاه غربگرایانه خود را نسبت به حل مشکلات اقتصادی عوض کنند و به جای اینکه دست گدایی خود را سمت آمریکا و اروپا برای حل مشکلات اقتصادی دراز کنند و همه تلاششان برای تعامل با این دشمنان آشکار باشد کمی هم وقت بگذارند و با حمایت از کارگر ایرانی و کالای ایرانی و حل مشکلات توسط نخبه ایرانی و اعتماد به داخل کشور را ازین بحران اقتصادی نجات دهند.

ارسال نظر


captcha