مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد

دستور رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای پایین آوردن تابلوی بسیج دانشجویی/ تابلوی بسیج دانشجویی به بهانه مجوز پایین آمد

حامد محزونی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از پایین آورده شدن تابلو بسیج دانشجویی این دانشگاه خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حامد محزونی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از پایین آورده شدن تابلو بسیج دانشجویی این دانشگاه خبر داد.

وی با اشاره به اینکه مدتی پیش بحثی درباره فعالیت تشکل های انقلابی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با مسئولان این دانشگاه داشتیم، افزود: پس از مدتی بحث تابلوی بسیج دانشجویی که نشان دهنده هویت یک تشکل است، مقدمه ای برای محدود کردن فعال ترین تشکل انقلابی یعنی بسیج دانشجویی برای مسئولان در این دانشگاه شد.

محزونی ادامه داد: این تابلو نزدیک به 8 سال پیش در محل دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی نصب شده بود و بر اثر آفتاب خوردگی و باران های شدید ،فرسوده شده بود اما بسیج دانشجویی در ابتدای سال 97 ،یک تابلوی ساده و در شان بسیج برای تعویض تدارک دید که در اردیبهشت ماه دقیقا در همان محل نصب شد و حتی کوچکتر هم بود.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اضافه کرد: روزی خانم دکتر چنگیز ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از دفتر بسیج دانشجویی بازدیدی کردند و به ما گفتند:« در این محل بروکراسی اداری درست کرده اید و باید از این پس به فکر بستری دیگر برای ادامه کار خود باشید!»

وی بیان کرد: این صحبت ها را ریاست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ساعت 12 ظهر امروز مطرح کردند اما تنها کمتر از 24 ساعت و در حوالی ساعت 19 همان روز به دستور رییس دانشگاه این تابلو به صورت گازانبری به بهانه نداشتن مجوز پایین آورده شد!

محزونی تاکید کرد: رسم اداری ایجاب می کند که مسئولان دانشگاه قبل از این اقدام باید ما را از هر آیین نامه ای که خودشان قبول دارند مطلع می ساختند، اخطار می دادند و بعد از چندین روز در صورت عدم توجه ما به آیین نامه، این کار را انجام می دادند اما مسئولان دانشگاه تنها کمتر از 24 ساعت این اقدام نسنجیده را به دستور رییس دانشگاه انجام دادند.

وی در پایان خطاب به رییس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان عنوان کرد:« مسئولان دانشگاه بگویند طبق کدام بند و آئین نامه می گویند که بسیج دانشجویی با سابقه ای نزدیک به ده سال در این دانشگاه مجوز نداشته است؟ »

وی در پایان ضمن تقاضا از رسانه ها و تشکل های انقلابی بابت پیگیری این موضوع خاطرنشان کرد: در عالی ترین سطوح این موضوع را دنبال می کنیم و پیگیر برخورد با این اقدام زشت و نسنجیده از سوی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هستیم.  

دکتر چنگیز رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان نیزدر گفتگو با خبرگزاری دانشجو در رابطه با پایین آمدن تابلوی بسیج دانشجویی علوم پزشکی اصفهان گفته بود از آن جایی که بدون اجازه و اطلاع به خدمات دانشگاه، تابلو نصب شده بود، این اقدام صورت گرفت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار