مسئول بررسی و تحلیل ناحیه بسیج دانشجویی مشهد در طرح ولایت ایلام؛

دستگاه قضاباید زالو صفتان اقتصادی را بدون اغماض محاکمه کند/جنگ اقتصادی آخرین توان دشمن برای ضربه زدن به ایران و دلسرد کردن مردم از نظام است

سلطانی گفت: در این اوضاع جنگ اقتصادی دشمن، دولت و دستگاه قضا باید با مفسدان اقتصادی بدون اغماض برخورد کند، جلوی فساد اقتصادی در داخل کشور گرفته شود و با متخلفین به شدت برخورد شود تا مردم تلاش دولت و مسئولین را ببینند و به نظام دلگرم شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی به نقل از ایلام: سلطانی، مسئول بررسی و تحلیل ناحیه بسیج دانشجویی مشهد و از اساتید دهمین دوره خط امام(ره)استانی ایلام پیرامون تهدیدات ترامپ علیه ایران و اعلان جنگ گفت:تهدید ترامپ یک لاف بزرگ است اگر ایران اراده کند  و البته یمن هم همت بگمارد و تنگه هرمز بسته شود تقریبا ۶۰% انرژی دنیا مسدود خواهد شد در نتیجه قطعه امریکا نمیتواند مقاومت کند.

 

سلطانی با تاکید بر اینکه اگر امریکا وارد جنگ با ایران شود، قطعا ضربه سختی خواهد خورد، افزود: اگر جنگ به طول بینجامد امریکا توان جنگ فرسایشی راندارد .

وی افزود: مگر امریکا در جنگ نظامی با افغانستان و عراق شکست نخورد ؟امروز ایران در کشور  عراق حضور دارد یا امریکا؟ اینکه امروز امریکا برای مذاکره با طالبان در افغانستان التماس میکند، نشان از چیست؟

این استاد حوزه بصیرتی طرح ولایت ایلام خاطر نشان کرد: جنگ اقتصادی علیه ایران آخرین توان دشمن برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی و دلسرد کردن مردم و فاصله گرفتنشان از نظام است.

سلطانی گفت:اگر مسئولین و مردم با وحدت و یکدلی به اقتصاد مقاومتی رو بیاورند و هرطور که میتوانند از کالاهای تولید داخل حمایت کنند، خرید کالای خارجی که غیر ضروری و مشابه داخلی دارد را تحریم کنند و دولت جلوی قاچاق را بگیرد و نظارت را بر کیفیت و قیمت تولید بالا ببرد به راحتی میتوان از این جنگ اقتصادی پیروز و سربلند شویم.

مسئول بررسی و تحلیل ناحیه بسیج دانشجویی مشهد اذعان داشت:البته این جنگ اقتصادی می تواند یک نعمت بزرگ هم برای کشور ما  باشد که به جبر هم شده از وابستگی به صنعت نفت خارج شویم.

سلطانی در ادامه گفت: یک کار مهم دولت این است که باید تغییر ارز مبادلاتی بین کشورهای متحد مثل سوریه و روسیه و چین و. .. و کشورهای همسایه را داشته باشد. باید آقایی دلار شکسته شود که این خود بسیار در بی اثر کردن تحریمها موثر خواهد بود.

وی تنها راه برون رفت از وضعیت نابسامان اقتصادی  کنونی را محاکمه زالو صفتان اقتصادی عنوان کرد و گفت: در  این اوضاع جنگ اقتصادی دشمن، دولت و دستگاه قضا باید با مفسدان اقتصادی بدون اغماض برخورد کند، جلوی فساد اقتصادی در داخل کشور گرفته شود و با متخلفین به شدت برخورد شود تا مردم تلاش دولت و مسئولین را ببینند و به نظام دلگرم شوند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار