مسئول سازندگی بسیج دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد خبر داد

اعزام تیم تخصصی دامپزشکی گروه جهادی از تبار آسمان با سرپرستی رئیس دانشکده دامپزشکی

صبح امروز تیم تخصصی دامپزشکی گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد شهرکرد در گلزار شهدا شهرکرد گرد هم آمدند و ضمن زیارت و بستن عهد با شهدا راهی اردوی جهادی شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییصبح امروز تیم تخصصی دامپزشکی گروه جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد واحد شهرکرد در گلزار شهدا شهرکرد گرد هم آمدند و ضمن زیارت و بستن عهد با شهدا راهی اردوی جهادی شدند.

در این برنامه آقای مرتضی کریمی جانشین بسیج دانشجویی استان در جمع جهادگران رسالت اصلی اردوهای جهادی در کنار رسالت خدمت رسانی را شناساندن آرمان های انقلاب به مردم محروم و تشریح تمایز بین ناکار آمدی های ناشی از کم کاری های مسئولین و توانمندی نظام دانست.

مجید حیدری مسئول گروه جهادی از تبار آسمان گفت این گروه با هدف خدمت به مردم منطقه بازفت و روستای سرآقاسید از شهرستان کوهرنگ و در راستای هماهنگی و هم افزایی با مسئولین منطقه و تعیین نقطه هدف جلساتی با بخشدار، مسئول حوزه بسیج ،رئیس و مسئول فنی و مهندسی کمیته امداد، نماینده راهداری و دهیار روستا های دهناش،لبد و مورز داشته است.

وی افزود طبق برنامه ریزی انجام شده در تابستان سال جاری سه تیم تخصصی دامپزشکی،فرهنگی و عمرانی به منطقه اعزام خواهند شد که امروز تیم دامپزشکی به منطقه اعزام می شود.این تیم با جمعی 20 نره از دانشجویان و با بهمراه داشتن داروهایی با ارزش بیش از 20 میلیون تومان به منطقه اعزام می شود.وی افزود دامپزشکی استان، قرارگاه امام رضا (ع) و دانشکده دامپزشکی دانشگاه آزاد شهرکرد در تهیه این داروها کمک کرده اند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ضمن تقدیر از ریاست دانشگاه و رئیس دانشکده دامپزشکی اعلام کرد سرپرستی تیم تخصصی گروه دامپزشکی را آقای دکتر جعفریان رایاست دانشکده دامپزشکی شخصا بر عهده دارند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار