آغاز دهمین دوره آموزشی – تشکیلاتی خط امام (ره) بسیج دانشجویی استان زنجان

دهمین دوره آموزشی – تشکیلاتی خط امام (ره) بسیج دانشجویی استان زنجان عصر دیروز با حضور 80 نفر از دانشجویان بسیجی خواهر دانشگاه های استان زنجان در اردوگاه شهید باکری آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمراسم افتتاحیه دهمین دوره آموزشی- تشکیلاتی خط امام (ره) با حضور 80 نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه های استان زنجان برگزار شد. در ابتدای این مراسم صابری مسئول بسیج دانشجویی استان زنجان با اشاره به ویژگی های تشکل اسلامی و  انقلابی ، دانشجویان را به مطالعه پیام تشکیل بسیج دانشجو و طلبه امام راحل دعوت کرد و افزود : مطالعه این پیام برای دانشجویان انقلابی و تشکیلاتی یک اصل و یک ضرورت است و مسیر حرکت ما را در فعالیت های تشکیلاتی ترسیم می کند.

در ادامه دکتر افشارچی ریاست سابق دانشگاه زنجان با برشمردن ویژگی های دانشجوی انقلابی، مهمترین مسئله مورد نیاز دانشجویان را توجه به تاریخ معاصر عنوان کرد و لزوم مطالعه تاریخ و حوادث انقلاب را به عنوان چراغ راه و شاخص عملکرد صحیح و به موقع در مواقع حساس مورد توجه قرار داد.

افشارچی همچنین دو عنصر توجه به معنویت و نماز اول وقت و همچنین محبت و توجه به همنوع را عامل جلب رحمت و هدایت الهی برشمرد و افزود : بعد از عمل به این نکات خداوند نیز نور هدایت خویش را به ما عطا و زمینه موفقیت ما در عرصه های مختلف فراهم خواهد شد.

در پایان مراسم نیز رستمی ، دبیر آموزشی دهمین دوره خط امام (ره) به بیان اهداف و محورهای دوره و نکات آموزشی مورد نیاز پرداخت.

دهمین دوره آموزشی – تشکیلاتی خط امام (ره) 10 تا 29 مرداد در قالب دو دوره 10 روزه خواهران و برادران در اردوگاه شهید باکری زنجان و با حضور 150 نفر از دانشجویان بسیجی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار