بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قرآنی شیراز خطاب به قوای سه گانه:

دلخوش کردن ملت به وعده های پوچ و فریب دهنده آمریکا کاری بیهوده و لغو است/جوانان مؤمن انقلابی تا آخرین نفس پای آرمان های امامین انقلاب با تمام قوا ایستاده اند

امروزه بر همگان ثابت شده است که دلخوش کردن ملت به وعده های پوچ و فریب دهنده آمریکا کاری بیهوده و لغو است. اما این افراد که بعضاً متاسفانه در بطن دستگاه حکومتی و از عناصر تصمیم گیرنده در نظام هستند با تفکرات باطل و تصمیم های پوچ خود درحال تخریب اقتصاد نظام مقدس جمهوری اسلامی که با خون شهدای عزیزمان پا گرفته است هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قرآنی شیراز در خصوص مسائل و مشکلات اقتصادی کشور بیانیه ای خطاب به قوای سه گانه صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

امام خمینی (ره) فرمودند: ما خودمان می خواهیم خودمان را اداره کنیم، کشور باید اینطوری اداره شود کشور باید تصفیه شود از این مغز های پوسیده ای که عاشق آمریکا و عاشق غرب هستند باید تصفیه شود از این موجودات.

خطاب به قوای سه گانه :
خداوند متعال را شاکریم که ما را از نعمت مردمی انقلابی و فهیم و رهبری فرزانه برخوردار کرده است و ما را همیشه مورد لطف و فضل خویش قرار داده است .
اکنون که نزدیک به چهل سال از عمر انقلاب اسلامی می گذرد دشمن همچنان ما را مورد حملات گوناگون سیاسی، نظامی، فرهنگی، اقتصادی و... قرار داده است.


امروزه که دشمن دیگر از جنگ نظامی سخت ناامید شده به جنگ اقتصادی روی آورده است و امام خامنه ای(مد ظله العالی) نیز با بصیرت خود در این یک دهه اخیر از جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن علیه دین، ملت و کشور پرده برداشته است که ایشان استفاده از ظرفیت‌ها، امکانات و استعداد های ملی و داخلی را راه پیروزی در این جنگ بزرگ معرفی می‌کنند. ولی همچنان شاهدیم که مغزهای پوسیده و عاشقان آمریکا در دستگاه های حکومتی در حال کمک رساندن به شیطان بزرگ هستند.


درحالی که این قشرِ خود فروخته راه برون رفت از مشکلات اقتصادی را مذاکره با آمریکا معرفی می‌کنند اما می‌بینیم که بعد از گذشت چند سال از اجرای برجام که حاصل مذاکره بوده و با وجود تایید سازمان های بین اللملی و حتی خود دشمن مبنی بر اینکه ایران به تمامی تعهدات خود پایند بوده است، شیطان بزرگ آمریکا به وعده های خود عمل نکرده و نیز با گستاخی تمام به صورت یک جانبه از آن خارج می‌شود.


امروزه بر همگان ثابت شده است که دلخوش کردن ملت به وعده های پوچ و فریب دهنده آمریکا کاری بیهوده و لغو است. اما این افراد که بعضاً متاسفانه در بطن دستگاه حکومتی و از عناصر تصمیم گیرنده در نظام هستند با تفکرات باطل و تصمیم های پوچ خود درحال تخریب اقتصاد نظام مقدس جمهوری اسلامی که با خون شهدای عزیزمان پا گرفته است هستند.


بسیج دانشجویی دانشگاه علوم قرآنی شیراز ضمن تقدیر از مواضع انقلابی مسئولین و اقدام رؤسای قوا در جهت ثبات اوضاع اقتصادی که با هوشیاری در صحنه حاضر شده است و به دفاع از انقلاب و مردم می پردازند خاطر نشان می کند:


از قوه مجریه می خواهیم که بدون هر گونه اغماض و چشم پوشی، نسبت به تغییر تیم اقتصادی دولت که متاسفانه تا به این لحظه به دلیل حاکم بودن تفکرات لیبرالیسم و عدم توانایی مدیریت و عدم به کارگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی در حل مشکلات اقتصادی مردم ناکام مانده اند، اقدامی سریع و قاطع انجام دهند.


 از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به عنوان مرجعی که به فرموده امام خمینی (ره) در راس امور قرار دارد می‌خواهیم که با تصویب قوانین کار آمد و مفید و پیگیری اجرای این قوانین جهت ریشه کن کردن فساد که در لایه های مهم تصمیم گیری نفوذ کرده اند اقدامی عاجل انجام دهند.


از قوه قضائیه می خواهیم که با پیگیری سریع، قاطع و انقلابی و به دور از هر گونه تساهل و تسامح، با افراد دانه درشت، مخرب و مسئولین تصمیم گیرنده فاسد به عنوان مفسد فی الارض با اشد مجازات برخورد کند.


و همچنین از مردم فهیم، انقلابی و ولایت مدار خواهشمندیم ضمن پیگیری مطالبات خود از طریق مراجع قانونی از هر گونه شرکت در تجمعات غیر قانونی که با مدیریت عوامل فتنه گر و منافق انجام می شود خودداری کنند که این سازمان های منافق جز سوء استفاده از مطالبات به حق مردم در جهت نیل به مقاصد پلید خود هدفی ندارند.


و در پایان به تمام مسئولین و مردم عزیز یادآور می‌شویم که تنها راه پیروزی در این جنگ اقتصادی عمل کردن به فرامین امام خامنه ای (مدظله العالی) و استفاده و تکیه بر توان جوانان مؤمن و انقلابی است که در هر زمانی که مسئولین به این جوان ها اعتماد کردند پشیمان نشدند و باعث سربلندی و پیروزی نظام در برابر دشمنان و مستکبرین شده اند.


شیطان بزرگ ، منافقین و مغز های پوسیده عاشقان غرب بدانند که جوانان مؤمن انقلابی تا آخرین نفس پای آرمان های امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (حفظه الله) با تمام قوا ایستاده اند و ثانیه ای دست از جهاد در این راه برنخواهند داشت.


والسلام علی من اتبع الهدی
 

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار