245 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی فارس خطاب به سران قوای سه‌گانه:

اگر برنامه‌ای در مسیر جنگ اقتصادی ندارید ریاست شما بر قوه تحت امرتان مشروع نیست/مشروعیت خویش را به پای بازی های سیاسی مصروف نسازید

باید اعتراف کنیم که امیدی به شما برای توجه به این مطالبات و در دستور کار قرار دادن آن ها نداریم‌‌؛ چرا که مدت هاست جنس اولویت های شما و دغدغه هایتان برای ملت بزرگ ایران از یک سو و برای آرمان های اصیل اسلام از سوی دیگر، غریبه و نا آشنا شده است...


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / 245 مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی فارس در نامه‌ای خطاب به سران قوا با تاکید بر اینکه مبارزه با فساد حلقه مفقوده عملکرد هر سه قوه است از سران قوا خواستند حقوق مستضعفین و پابرهنگان و بی پناهان را بر حقوق احزاب و اطرافیانتان ترجیح ندهند.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای حجت الاسلام حسن روحانی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
جناب آقای حجت الاسلام آملی لاریجانی ریاست محترم قوه قضائیه
جناب آقای علی لاریجانی ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

پیش از آنکه این نامه را برای شما سران معظم بنگاریم، باید اعتراف کنیم که امیدی به شما برای توجه به این مطالبات و در دستور کار قرار دادن آن ها نداریم‌‌؛ چرا که مدت هاست جنس اولویت های شما و دغدغه هایتان برای ملت بزرگ ایران از یک سو و برای آرمان های اصیل اسلام از سوی دیگر، غریبه و نا آشنا شده است و با توجه به عملکردتان در سنوات گذشته انتظار آن نداریم که به این نکات مطرح شده وقتی نهید و توجه ای نمایید؛ لکن از باب النصیحه الائمه المسلمین نکاتی را به عرضتان می‌رسانیم.


امروز در 40 سالگی انقلاب اسلامی به سر می بریم؛ حال که باید کم کم ثمرات انقلاب را مردم عزیزمان مشاهده کنند و شاهد خدمت گزاری و نوکری خالصانه مسئولین برای مردم باشیم، هر روز مواجه می‌شویم با مشکلات و معضلاتی که حقیقتا سخت مردم عزیز را گله مند و دلگیر کرده است. از چه بگوییم برایتان؟؟ از گرانی و تورم و عدم ثبات اقتصادی و حجم بالای نقدینگی بی سابقه در طول تاریخ انقلاب اسلامی و یا از رانت و فساد و زد و بندهای سیاسی و جناحی که به واقع مردم را خسته کرده است؛ اما نه از انقلاب بلکه از این مدل عملکردی فشل و بی توان که نه برنامه ای برای مشکلات پیش رو دارد و نه همتی.


آقایان مسئول

باور کنید مردم بزرگوار ایران اسلامی حاضرند تحریم ها را تحمل کنند اما تبعیض را نه؛ در این روزگار، عدالت و رفع فقر و مبارزه با فساد حلقه مفقوده عملکرد هر سه قوه است؛ مردم در تعجب اند که در این کشور چه می‌گذرد!!! روزی خبر فساد سه هزار میلیاردی می آید و روزی خبر اختلاس دوازده هزار میلیاردی از صندوق ذخیره فرهنگیان؛ روزی خبر بازداشت برادر رئیس جمهور و برادر معاون اول ایشان و در چند روز گذشته هم خبر دستگیری برادر یکی از اعضای تیم مذاکره کننده که معاون بانک مرکزی بوده اند می آید!!! روزی فلان آقازاده به واسطه ژن خوب و آی کیو بالایش فلان اختلاس را می‌کند و روزی.... قس علی هذا...؛

 

اما سوال اصلی مردم آن است که چرا شاهد برخورد قاطع قوای سه گانه خصوصا قوه قضائیه با این جرثومه های فساد نیستیم؟؟ به واقع آیا در این دوران سخت اقتصادی که در اثر بی تدبیری ها و رانت های اقتصادی دولتی و... شکل گرفته است نباید حداقل یک مسئول از ملت شریف عذرخواهی کند؟؟ نباید لااقل یک وزیر برکنار یا استیضاح شود؟؟ نباید حداقل یک مسئول استعفا دهد؟؟ تا مرهمی شود بر دل رنجیده مستضعفان و محرومان و صاحبان اصلی انقلاب اسلامی.چرا باید شاهد اهمال کاری و ضعف عملکرد در دستگاه های امنیتی و خصوصا وزارت اطلاعات باشیم؛ خاصتا زمانی که وضعیت اقتصادی و ارزی کشور دارای این سطح از التهاب و دگرگونی است و می بینیم که عوامل دشمن درصدد آن هستند که اختلال و آشفتگی در بازار ارز ایجاد کنند به نحوی که خبری به مردم می رسد که یک جوان سی و چند ساله دو تن طلا خریداری کرده و به راحتی هم از مرز های کشور خارج کرده است؛

در باب عملکرد وزارت اطلاعات و شخص وزیر که نحوه انتخاب ایشان توسط ریاست محترم جمهور هم شهره عام و خاص است در وقتی دیگر به تفصیل مواضع خود را بیان خواهیم کرد؛لیکن در این فضا انتظار آن داریم که قوه قضائیه در راستای شفاف سازی که یکی از مطالبات رهبر انقلاب از قوه قضائیه است دادگاه های مفسدین اقتصادی را علنی برگزار کرده تا مردم و رسانه ها در کم و کاست خیانت این افراد و جریانات نیز قرار بگیرند.
درد و دل هایمان زیاد است که مجال گفتن نیست...


آقایان رئیس

چرا نمی خواهید این مسأله را متوجه شوید که عملکرد شما به پای کلیت نظام نوشته می شود و اگر کمی میان توده های مردمی رفته باشید خواهید فهمید که مردم اصولا فرقی میان این جناح و آن جناح دیگر قائل نیستند و اتفاقات جاری و ساری در کشور را به پای نظام و انقلاب می گذارند؛ چرا متوجه نیستید به واسطه کم کاری و بی عرضگی شما، تیرها دارد می رود به سمت ولی فقیه، سیبل حملات معاندین داخلی و خارجی و همه کفر و شرک دارد رهبری می شود و وا اسفا که شما ککتان هم نمی گزد!!! چرا ولایتمداری خویش را در عمل اثبات نمی کنید و آن را تبدیل به یک شعار سیاسی نموده اید؟؟ چه جواب متقن و قانع کننده ای نسبت به این کوتاهی ها در محضر رهبر و ملت دارید؟؟ و از این مهم تر چگونه در قیامت چشم در چشم امام راحل و شهدای تاریخ اسلام خواهید دوخت و عذر تقصیر خواهید کرد؟؟

آقایان محترم

اگر برنامه ای دارید و توانی دارید که آن چه ما تا امروز دیدیم، آن است که ندارید؛ کمر بندهای همت را محکم ببندید و در این مسیر جنگ اقتصادی وارد رزم و پیکار شوید و متناسب با فضای جنگی، دادگاه و مجلس و دولت جنگ اقتصادی را شکل دهید و اگر برنامه و همتی ندارید؛ بدانید که پست های خودتان را به ناحق اشغال کرده اید؛ چرا که مشروعیت حاکمان اسلام بسته به اجرای عدالت و مبارزه با فساد و تباهی است و اگر چنین عزم و برنامه ای ندارید ریاست شما بر قوه تحت امرتان مشروع نیست.

بزرگواران

بترسید و خوف آن را داشته باشید که شما به واسطه عملکرد ضعیفتان موجبات فراهم آمدن و شکل گیری عینی سخن پیر جمارانیمان خمینی کبیر را فراهم آورید که فرمود «باید به حسب واقع، به حسب انصاف، به حسب وجدان، این مردمی که شما ها را روی کار آورده اند، این مردم کوچه و محله و زاغه نشین که شما ها را روی مسند نشانده اند، ملاحظه آن ها را بکنید و این جمهوری را تضعیفش نکنید.بترسید از آن روزی که مردم بفهمند در باطن ذات شما چیست و یک انفجار حاصل بشود. از آن روز بترسید که ممکن است یکی از ایام الله خدای نخواسته باز پیدا شود. و آن روز دیگر قضیه این نیست که برگردیم به 22 بهمن. قضیه این است که فاتحه همه ما را می خوانند.» لذا چاره اندیشی کرده و تکلیف خودتان را با مسیر پیش رو روشن کرده که امیدواریم بتوانید تشخیص دقیق و صحیح را نیز بدهید.

ما بنا به وظیفه ای که پیرامون امر به معروف و نهی از منکر از حاکمان بر دوش داریم شما را نصحیت می کنیم که مشروعیت خویش را به پای بازی های سیاسی مصروف نسازید؛ چشم و دل هایتان را در گفتار و کردار به عطر ولایت معطر کنید؛ حقوق مستضعفین و پابرهنگان و بی پناهان را بر حقوق احزاب و اطرافیانتان ترجیح دهید و در این بحبوحه و پیچ بزرگ تاریخی، رسالت تاریخی خویش را در خدمت به اسلام جویید و عامل به آن باشید.

والسلام علی من اتبع الهدی

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار