مسئول بسیج دانشجویی خراسان رضوی:

تابستان امسال ۳۰۰۰ جوان متخصص برای خدمت‌رسانی به مردم عازم اردوهای جهادی دانشجویی خراسان رضوی می‌شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی خراسان رضوی / هادی باادب در مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی که شامگاه جمعه در سالن اجتماعات دانشکده مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برگزار شد، گفت: اردوهای جهادی بستری مناسب برای تمرین زندگی جهادی است، تفکر جهادی است که از ابتدا توانسته انقلاب را از پیچ‌های آن عبور دهد و به مسیر تکاملی آن کمک کند.

 وی اضافه کرد: ما دانشجویان انقلابی تشنه خدمت هستیم و این عطش خدمت را در بستر اردوی جهادی رفع خواهیم کرد اما توقع ما این است که مسئولین اجرایی استان نیز از این ظرفیت موجود استفاده کنند 

مسؤول بسیج دانشجویی خراسان رضوی گفت: تابستان امسال بیش از ۳۰۰۰ دانشجوی جوان و متخصص به اردوهای جهادی لبیک گفته؛ آمادگی خود را برای کمک به دولت و مسئولان جهت خدمت رسانی بهتر به مردم اعلام میکنیم.

باادب اظهار کرد: متولی اصلی برگزاری اردوهای جهادی در استان، مجموعه استانداری است اما متاسفانه در دو سال اخیر کمتر توجهی به این موضوع شده و اگر حمایتهای سپاه امام رضا(ع) و مجموعه آستان قدس رضوی نبود ما توان برگزاری این بستر را نداشتم.

وی بیان کرد: در تمام استان نیاز به خدمت رسانی احساس می شود و اگر همتی در مسئولین بوجود بیاید، بدنبال خدمت رسانی هرچه بهتر به مردم هستیم.

مسؤول بسیج دانشجویی خراسان رضوی اضافه کرد: یکی از کاربردهای اردوهای جهادی، رساندن صدای مردم محروم و مستضعف به گوش مسؤولان است و ما بعنوان دانشجوی مؤمن و جهادی می‌توانیم صدای مردم باشیم.

محمد روحانی مسئول سازندگی سپاه امام رضا(ع) نیز در این مراسم گفت: امروز احتیاجی به سرمایه‌گذاری در روستاها نداریم اما در مقابل به آموزش، توجیه و شبکه‌سازی نیاز داریم.

وی ادامه داد: دانشجویان و بسیج دانشجویی در تمام عرصه ها آغاز کننده کارهستند، در سال ۹۶ ، بیش از ۶۰۰ خانه، ۲۱۶ مدرسه، ۱۰۳ مسجد، ۸۰ قنات و حدود 38 هزار ویزیت رایگان انجام شد که شروع این کارهای جهادی از دانشگاه‌ها بوده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار