نامه سرگشاده شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان پیرامون دیدار با فرماندار محترم شاهرود نامه سرگشاده ای منتشر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان پیرامون دیدار با فرماندار شاهرود نامه سرگشاده ای را منتشر کرد.
متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وادی سیاست اگر مزین به گوهر اخلاق و دیانت نباشد به ثمنی قلیل هم نمی ارزد.

جناب آقای کرم محمدی ؛ فرماندار محترم شهرستان شاهرود

با صلوات بر محمد و آل محمد (ص) و تقدیم احترام

ضمن تبریک اعیاد پیش رو یادآور می شود که تصدی مسئولیت در جمهوری اسلامی برای اشخاص دارای صالحیت ، امانت الهی است که از جانب مردم به شما مسئولین سپرده شده است. حفظ این امانت میسر نمی شود مگر با دقت در امور.

همانگونه که مستحضرید دانشگاه یکی از مراکز مهم کشور محسوب می گردد و طبق فرمایش امام راحل (ره) دانشجو قوه ی متفکره ی ملت است و از جانب مقام معظم رهبری قشر دانشجو همیشه مورد ستایش و تشویق قرار گرفته است.

اما نکته ای که به چشم می خورد آن است که به هیچ عنوان زیبنده ی جناب فرماندار نمی باشد که به این محیط علمی و فعال در عرصه ی روشنگری بی حرمتی نماید.

لازم به ذکر است در مورخه 30 مرداد ماه جمعی از نخبگان بسیج دانشجویی استان سمنان ضمن هماهنگی های لازم و با وقت تعیین شده خدمت فرماندار محترم رسیدند اما از ظاهر ماجرا چنان برآمد که گویا ایشان تمایلی به این دیدار نداشته و مانع از برگزاری این جلسه شدند. نخواستند دانشجویان بسیجی استان را ملاقات نمایند و در نهایت این دیدار محقق نشد.

این اقدام نه شایسته ی محیط علمی و اجتماعی دانشگاه ها می باشد و نه سازگار با روحیه ی مطالبه گری دانشجویان انقلابی است. حال آنکه رهبر معظم انقلاب ساعت ها برای شنیدن سخنان و تعامل با دانشجویان وقت می گذارند.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به عنوان صدای رسای دانشجویان مطالبه گر و انقلابی از شخص جنابعالی و مجموعه ی تحت امرتان تقاضا دارد ضمن عذرخواهی از مجموعه ی بسیج دانشجویی استان سمنان با تعیین وقت قبلی پذیرای جنابعالی در دفتر بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود باشیم. امید است همه ی ما بتوانیم در پرتو عنایات حضرت حق خدمتگزار صدیق ملت شریف ایران اسلامی باشیم.

والسلام علی من اتبع الهدی

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سمنان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار