حجت الاسلام نوری:

طرفداران اسلام آمریکایی هرگز رستگار نخواهند شد

استاد دوره طرح ولایت خراسان جنوبی اظهارداشت: افرادی که اسلام آنها امریکایی است سالها هم اگر عبادت کنند بدلیل اینکه از شیطان پیروی می کنند رستگار نخواهند شد، اینها تنها دارند مردم را گول می زنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /حجت الاسلام نوری، در جمع دانشجویان طرح ولایت اظهار داشت: بسیاری از طلاق ها به دلیل مشاوره هایی است که بدنبال منفعت طلبی هستند، اگر در مشاوره منفعت طلبی باشد این اسلام آمریکایی است و افرادی که سبک زندگی آنها غیر اسلامی است، خودخواهی در زندگی آنها موج می زند.

 

وی افزود: همه ما انسانها در مقابل خداوند مسئول هستیم، کسانی که با تفکرات آمریکایی بدنبال فرزند کمتر برای رفاه خودشان هستند اینها اعتقاد کامل به خدا ندارند، خداوند روزی میدهد، چطوری خیلی از شهدا با چند فرزند کوچک و خردسال فرزندان خود را به خدا سپردند و رفتند.

 

وی با بیان اینکه امام حسین(ع) فرزندان خود را با خود به کربلا بردند و همه را در راه خدا فدا کردند گفت: تفکر منفعت طلبی باعث کاهش ازدواج در جامعه شده است، معیار انتخاب همسر باید پاکی باشد.

 

مسئول رسیدگی به امور مساجد استان با اشاره به اینکه اگر انسان به وظیفه خود عمل کند خدا کمکش می کند اظهار داشت: چطور در فکه سه روز رزمندگان بدون آب جنگیدند، آیا باید می گفتند چون آب نیست نمی جنگیم؟ پس اینکه برخی ها می گویند پول نداریم ازدواج نمی کنیم خیلی توجیه ندارد زیرا خدا به صفر می رساند اما اگر اراده داشته باشیم، کمک می کند و بر مشکلات غلبه می کنیم.

 

نوری خاطر نشان کرد: افرادی که اسلام آنها امریکایی است سالها هم اگر عبادت کنند بدلیل اینکه از شیطان پیروی می کنند رستگار نخواهند شد، اینها تنها دارند مردم را گول می زنند.

 

وی ادامه داد: قران تحریف لفظی نشده اما معنوی شده است، امروزه برخی ها با حرف های خود امام و رهبری امام و رهبری را تحریف می کنند و اولویت ها را تغییر می دهند و برخی نکات و حرفهای رهبری را تقطیع می کنند و به خوراک مردم می دهند، این در حالی است که رهبری در مورد دولت های مختلف تعریف و انتقاد با هم داشته اند.

 

این استاد دوره طرح ولایت تصریح کرد: فرمان هشت ماده ای مقام معظم رهبری در مورد مبارزه با فساد چهارده سال قبل صادر شده است، اما تاکنون چه کردند؟ اگر این فرمان عمل می شد این همه فساد نداشتیم.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار