اولین کاروان سفیران سلامت گروه جهادی امام حسین(ع) به روستای زرده بخش ریجاب اعزام شد

مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) گفت: اولین کاروان سفیران سلامت گروه جهادی امام حسین(ع) به روستای زرده بخش ریجاب شهرستان دالاهو روز دهم شهریور ماه اعزام شد‌.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : سارا فرخی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: اعزام گروههای جهادی به مناطق محروم همان تعبیری است که امام خامنه ای(مدظله العالی )فرمودند:این کارِ اردوهاى هجرت و حرکت عظیم بسیج سازندگى یکى از برکاتش خدمت‌رسانى است که میلیون‌ها نفر از این خدمت شما به صورت مستقیم بهره‌مند می‌شوند.

 

مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) گفت: به عنوان قشر جوان و دانشجو بر خود لازم می بینیم با نام الله و میثاق  با شهدا کمر همت بسته و به خدمات رسانی در مناطق محروم در چهارچوب  فعالیت های بهداشتی _درمان   و فرهنگی_آموزشی بپردازیم.

 

وی خاطرنشان کرد: امسال هم همچون سال‌های گذشته تیم ارزیابی بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور دالاهو با بررسی چند منطقه محروم شهرستان و بازدید میدانی از این مناطق در نهایت با مشورت جمعیت هلال احمر دالاهو  از میان این مناطق، منطقه زرده بخش ریجاب را انتخاب کرد تا در آنجا فعالیت جهادی انجام شود.

 

مسئول گروه جهادی امام حسین(ع) عنوان کرد: اولین کاروان سفیران سلامت گروه جهادی امام حسین(ع) به روستای زرده بخش ریجاب شهرستان دالاهو روز دهم شهریور ماه اعزام شد‌.

 

فرخی افزود: در این روز گروهی از دانشجویان بسیجی به همراه کادر پزشکی و درمان هلال احمر دالاهو به ویزیت رایگان و توزیع داروهای ضروری پرداختند.

 

وی گفت:در این اردوها آموزش بهداشت در حوزه‌های بهداشت دهان و دندان برای 200نفر به همراه هدیه مسواک و خمیر دندان و پازل برای کودکان انجام شد، همچنین آموزش بهداشت خانواده و سبک زندگی و مشاوره برای افراد شرکت کننده در کلاس صورت گرفت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار