صادق محمدی؛

بعید است جلسه دفاع حسین فریدون به دلیل غیبت استاد داور لغو شده باشد

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: بعید است جلسه دفاع حسین فریدون با توجه به تدابیر امنیتی و حضور سریع القلم به دلیل غیب استاد داور لغو شده باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:مصطفی صادق محمدی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: جلسه دفاع حسین فریدون ظاهرا لغو شده، ولی منطقا برگزار شده است، چون امکان ندارد با توجه به سابقه رانتی حسین فریدون و وقتی که او از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح در دانشگاه حاضر می‌شود و افرادی مانند محمود سریع القلم نیز حضور پیدا می‌کنند جلسه دفاع لغو شده باشد.


وی با بیان اینکه گفته می‌شود جلسه دفاع به دلیل غیبت یکی از استاد داور‌ها لغو شده است، اما بعید به نظر می‌رسد با توجه به تدابیر امنیتی که در دانشگاه حاکم کرده بودند به این دلیل جلسه دفاع لغو شود، افزود: به گفته حاج یوسفی استاد مشاور و مدیر گروه علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشی جلسه دفاع فریدون لغو شده است.

صادق محمدی افزود: حسین فریدون برای شرکت در جلسه خیلی مخفیانه با آسانسور وارد دانشکده علوم سیاسی شد و خیلی مخفیانه هم خارج شد. 

وی به فضای امنیتی برگزاری جلسه دفاع حسین فریدون اشاره کرد و افزود: در زمانی که قرار بود جلسه دفاع فریدون برگزار شود حتی به یکی از دانشجویان اجازه پیگیری مسائل آموزشی خود در دانشکده را ندادند و یکی از دانشجویان دکتری دانشگاه تهران به عنوان یک فرد علمی هم که برای شرکت در این جلسه آمده بود اجازه ورود به جلسه را پیدا نکرد که این دانشجو به نشانه اعتراض گفته بود این چه گفتمان عدالتی است که ما را در جلسه دفاع راه نمی‌دهید که یکی اساتید مرتبط با جلسه دفاع عنوان کرده بود به خاطر مسائل امنیتی نمی‌توانیم.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی با بیان اینکه ما از نمایندگان مجلس پیگیری خواهیم کرد که چگونه کمیته بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون را تشکیل می‌دهند، اما مسائل مطرح شده در خصوص فریدون محرز نمی‌شود و امروز هم معلوم نمی‌شود که آیا جلسه دفاع او برگزار شده یا نشده است.

صادق محمدی با بیان اینکه تخلف تحصیلی حسین فریدون محدود به مقطع دکترا نمی‌شود، بیان کرد: حسین فریدون به زور آقای طهرانچی در مقطع دکترای علوم سیاسی در دانشگاه شهید بهشتی پذیرفته شد.

وی با اشاره به اینکه با این همه تشریفات احمقانه است که جلسه دفاع حسین فریدون پس از حضور او از ساعت ۶:۳۰ تا حدود ۹ صبح در دانشکده برگزار نشده باشد، افزود: منطقی نیست که حسین فریدون از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح در دانشگاه حضور پیدا کند بعد به خاطر غیبت استاد داور که گفته می‌شود به خاطر بیماری نیامده جلسه لغو شود.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی گفت: یک احتمال وجود دارد که جلسه دفاع با توجه به تدابیری که اندیشیده بودند برگزار و تمام شده و یک حالت دیگر هم که محتمل‌تر است این است که به صورت از پیش تعیین شده گفته باشند استاد داور در جلسه دفاع شرکت نکند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار