بنابر اعلام برخی دانشجویان

جلسه دفاع حسین فریدون از رساله‌اش برگزار نشد

بنابر گفته برخی از دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی که صبح امروز در دانشگاه حضور داشتند، حسین فریدون برادر رییس جمهور به دلیل عدم حضور برخی اساتید موفق نشد از رساله دکترایش دفاع کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:بنابر گفته برخی از دانشجویان دانشگاه شهیدبهشتی که صبح امروز در دانشگاه حضور داشتند، حسین فریدون برادر رئیس جمهور به دلیل عدم حضور برخی اساتید موفق نشد از رساله دکترایش دفاع کند!

این در حالی است که فریدون قبل از ساعت 7 صبح امروز برای دفاع از پایان نامه خود به دانشگاه شهیدبهشتی رفت.

بنابر گفته اعضای یکی از تشکل‌های دانشجویی بعد از حضور فریدون در دانشکده علوم سیاسی دانشگاه شهیدبهشتی حراست دانشگاه از ورود دانشجویان و افراد دیگر به طبقه دوم دانشکده علوم سیاسی که محل دفاع فریدون بود، جلوگیری کرد و جلسه‌ دفاع حسین فریدون در یک فضای امنیتی برگزار شد، که البته بنابر آنچه گفته شد وی امروز موفق دفاع از رساله‌اش نشد.

یکی از اساتید دانشگاه شهیدبهشتی گفت: طبق اخبار رسیده در جلسه امروز داور داخلی پایان‌نامه حسین فریدون را قابل دفاع نداسته است. 

وی همچنین تاکید کرد: در این جلسه ناصر هادیان و سید جلیل دهقانی از اساتید داور ( اساتید دانشگاه علامه و تهران ) هم حضور پیدا نکردند. 

گفتنی است، برخی از نمایندگان مجلس تخلف در این موضوع را محرز دانسته بودند.

لازم به ذکر است جمعی از تشکل های دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی شب گذشته خواستار توقف این روند که از نظر آنها رانتی و غیرقانونی است، شدند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار