شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های فارس خطاب به مسئولین استان:

مسئولین ارشد فارس در «پاتوق مطالبه‌گری دانشجویی» حضور پیدا کنند

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان فارس در نامه‌ای از مسئولان ارشد استان فارس برای حضور در «پاتوق مطالبه گری دانشجویی» دعوت کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان فارس در نامه‌ای به استاندار فارس، نمایندگان مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، رئیس‌کل دادگستری فارس، شهردار شیراز، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و برخی دیگر از مسئولان، خواستار حضور آنان در دانشگاه‌ها و پاسخگویی به مطالبات دانشجویان شد.
 

متن این نامه به شرح زیر است:

 

نظر به تأکیدات رهبر معظم انقلاب درباره حضور در جمع دانشجویان، از شما بزرگواران به‌عنوان مسئولین ارشد و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی دعوت می‌گردد تا در «پاتوق مطالبه‌گری دانشجویی» با حضور در جمع صمیمی دانشجویان بسیجی دانشگاه‌های شهر شیراز حضور یافته و ضمن پاسخ به سؤالات دانشجویان از بیانات ارزشمند شما در شرایط امروز جمهوری اسلامی در جنگ اقتصادی و جبهه جنگ روانی دشمن بهره‌مند گردیم.

باشد تا با پرسشگری دانشجویان که حق و پاسخگویی شما که تکلیف یک مسئول در نظام اسلامی است، باعث رشد و شکوفایی در محیط دانشگاه و حرکت پیش‌رونده جمهوری اسلامی شود.

ضمناً نامه دعوت‌نامه به دفاتر شما بزرگواران ارسال‌شده است. پیشاپیش از حسن توجه و عنایت شما سپاسگزاری می‌گردد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان فارس

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار