نیک روش؛

تفکر لیبرالی اقتصاد کشور را به این روز انداخته است/ مسیر را اشتباه می‌روند و گردن انقلاب می‌اندازند

مسؤول بسیج دانشجویی کشور گفت: اگر می‌بینید امروز وضعیت اقتصادی کشور این است بخاطر همان تفکر لیبرال است، پس نوشتنش پای انقلاب اسلامی ظلم است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / دکتر محمدجواد نیک‌روش؛ مسئول بسیج دانشجویی کشور  در همایش طرح ولایت استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به ماموریت بسیج دانشجویی اظهار کرد: بین همه مجموعه‌هایی که در انقلاب اسلامی موثر افتادند و مولد انقلاب هستند، بسیج در طرحی که حضرت امام در انقلاب انداختند، جایگاه ویژه‌ای دارد.

مسؤول بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه تعبیر امام برای این مجموعه مقدس، شجره طیبه است، عنوان داشت: بسیج در واقع طرح امام برای امت سازی و رمز پیروزی حق بوده و آن چیزی که جبهه حق را در طول این مسیر طولانی تاریخی پیروز کرده همراهی امت با امام بوده است.

وی با اشاره به فضای حاکم قبل از انقلاب،خاطرنشان کرد: امروز همان فضا حاکم است تا زمانی که مردم به معنای واقعی کلمه امت باشند و امت یعنی گروهی از مردم که هم عزم هستند.

نیک‌روش با بیان اینکه تفاوت ادبیات استکبارستیزی و استکبارپذیری واضح است، ابراز کرد: وضعیت امروز، عقبه تاریخی دارد، یقین بدانید که مسیر تاریخ اگر ۱۴ قرن قبل منحرف نمی‌شد، بشر امروز در نقطه دیگری قرار داشت.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به فرمایش امام راحل در ماه‌های آخر عمر که فرمودند «امروز یکی از مهمترین و ضروری‌ترین تشکل‌ها، تشکل بسیج دانشجویی و طلبه‌هاست»،گفت: هدف نهایی امام از این سخن و تاکید بر تشکل بسیج این بود که بسیجیان قرار است حکومت بزرگ اسلامی را شکل دهند و راهش این است که هسته‌های بسیجی را بسیجیان راه‌اندازی کنند که امروز دوره خط امام یکی از هزاران دوره‌ای است که این تشکل مقدس دارد.

مسئول بسیج دانشجویی کشور تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی را یکی دیگر از ماموریت‌های بسیج دانشجویی ذکر و خاطرنشان کرد: از ویژگی‌های تراز انقلاب اسلامی، تخصص، تعهد، تجربه و آشنایی با مسائل کشور، مردم و انقلاب اسلامی است، نیروی تراز انقلاب کسی است که بتواند در پیشبرد اهداف انقلاب نقش داشته باشد و در سرعت بخشی به پیشرفت انقلاب اسلامی و حل مسائل و مشکلات نقش آفرینی کند.

نیک‌روش ماموریت دیگر بسیج دانشجویی را نقش آفرینی برای حل چالش‌های انقلاب در حوزه های مختلف دانست و گفت: اختیاراتی که از سوی رهبری معظم به رئیس جمهور کنونی داده شده در طول انقلاب اسلامی کم نظیر است و اگر میبینید وضعیت اینگونه شده به دلیل بازتولید تفکر لیبرالیستی منشعب از غرب است. لذا نوشتن ناکارآمدی ها به پای انقلاب اسلامی ظلم آشکار و نابخشودنی است.

وی با بیان اینکه تا زمانی که منتظر کدخدا باشیم به جایی نمی‌رسیم، تصریح کرد: متاسفانه بعضی مسئولین مسیر اشتباه را رفتند اما نمی‌خواهند بپذیرند و می‌خواهند گردن نظام بیندازند.

مسؤول بسیج دانشجویی کشور یکی از ابزارهای نقش آفرینی را گفتمان‌سازی دانست و متذکر شد: باید به سمتی برویم که شاهد نسل نوینی از برنامه‌های بسیج دانشجویی در حوزه های مختلف کشور باشیم و البته امروز بسیج به سمت حل مسائل و مشکلات مردم رفته است.

وی با اشاره به وضعیت کنونی کشور اظهار کرد: کشور ما همانند آدم قوی هیکلی است که بیماری دارد و علاوه بر این بیماری کسانی که دست به فرمان دارند به این بیمار می‌کوبند که امیدواریم فرمان از دست آنان که افق انقلاب اسلامی را نمی‌دانند گرفته شود، بدون شک نتیجه مسیر حق گوارا و روشن است آنگونه که معظم له امیدوار است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار