میزبانی از دانشجویان در اربعین 97 ؛

دانشگاه آزاد ایلام؛ میزبان دانشجویان در مراسم اربعین امسال

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام گفت: این دانشگاه ۳ موکب بزرگ در مرز مهران در زمان پیاده‌روی اربعین برای میزبانی از دانشجویان برپا خواهد کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ امید سارائی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام و عضو شورای تبیین مواضع کشور در گفتگو با خبرنگار این خبرگزاری با اشاره به برنامه‌های بسیج دانشجویی با نزدیک شدن به ایام ماه محرم و صفر گفت: در ایام ماه محرم هیئت دانشجویی ما برنامه ها ویژه‌ای دارد؛ و مهمترین اولویت ما مراسم اربعین است.


وی خاطرنشان کرد: قرار است که دانشگاه آزاد ایلام با برپایی موکب در مرز میزبان زائران و دانشجویانی باشند که قرار است در مراسم پیاده روی اربعین حضور یابند.

سارائی افزود: شایسته است که دانشگاه آزاد هر چه در توان دارد در جهت برگزاری این مراسم کمک کند تا با آمادگی لازم و استفاده از ظرفیت‌ها در این مسیر گام بگذاریم. همچین قرار است که دانشجویان سراسر کشور در این مسیر به ما کمک کنند.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان ایلام گفت: ان شالله ۳ موکب بزرگ در مرز مهران در زمان اربعین راه اندازی خواهد شد که یکی از این موکب‌های ویژه خواهران خواهد بود؛ تا آمادگی لازم را برای حضور در مراسم پیاده روی را پیدا کنند.

سارائی با اشاره به فراهم کردن غذای زوار توسط این موکب دانشجویی گفت: امسال توجه به موضوعات بهداشت و درمان زوار یکی از برنامه‌های ماست و قرار است تا از ظرفیت دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در این مسیر استفاده کنیم.
 
 
انتهی پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار