شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز خطاب به دادستان عمومی و انقلاب این شهرستان:

حمایت از اقدام به موقع دستگاه قضا در ورود به موضوع پارازیت در شهر شیراز/علیه «علی اکبری» نماینده مردم شیراز در مجلس اعلام جرم کنید

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز علیه «علی اکبری» نماینده مردم شریف شیراز در مجلس شورای اسلامی اعلام جرم کرده و وی در محضر قاضی پاسخگوی عملکرد و قضاوت بی مورد خود در این مهم باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز در خصوص اقدام دستگاه قضا در ورود به موضوع پارازیت در شهر شیراز نامه‌ای نوشت.
 

متن این نامه به شرح زیر است:


دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان شیراز

جناب آقای علی صالحی

سلام علیکم

همانگونه که اطلاع دارید، در سال 95 در اعتراض به امواج سرگردان در شیراز(پارازیت) و اثرات آن بر سلامت شهروندان شیرازی، تجمعاتی در مقابل استانداری فارس در روز های متعدد شکل گرفت و این موضوع علی رغم پاسخگویی برخی مسئولان ارشد سیاسی، علمی و ذی ربط آن زمان استان فارس و قول هایی مبنی بر پیگیری های علمی و تخصصی توسط مراکز علمی و پژوهشی مستقر در شیراز، مامنی برای موج سواری عده ای شد که از این آب گل آلود سواستفاده کرده و با موضع گیری های بی موقع و پر ابهام خود باعث خوراک دهی به بنگاه های خبرپراکنی دشمنان این مردم علیه نظام و انقلاب شوند.


ضمن تشکر از اقدامات دستگاه قضا در شناسایی، ارشاد و برخورد با برهم زنندگان نظم عمومی در موضوع پارازیت، قابل ذکر است که آن روزها نظام اسلامی مورد آماج حملات برخی قرار گرفت که خود در این کشور مسئول بودند و علی رغم این که با توجه به وظیفه و جایگاه ذاتی خود می‌توانستند این موضوع را پیگیری و بررسی و نتیجه را به مردم اعلام کنند، با قضاوت‌های بی مورد خود باعث «تشویش اذهان عمومی» و نشر«قضاوت های غلط و متهم کردن برخی ارگان ها» شدند که مستندات این مهم به پیوست آمده است.


جناب آقای دادستان

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شیراز ضمن حمایت از اقدام به موقع دستگاه قضا در ورود به موضوع پارازیت در شهر شیراز از شما به عنوان مدعی العموم انتظار دارد با توجه به «قضاوت های بی دلیل علمی و بررسی متقن»، « تشویش اذهان عمومی با موضع گیری های مبهم و جهت دار» و «خوراک دهی به رسانه های بیگانه و تبدیل شدن به بلندگوی دشمن با مصاحبه های خود» علیه «علی اکبری» نماینده مردم شریف شیراز در مجلس شورای اسلامی اعلام جرم کرده و وی در محضر قاضی پاسخگوی عملکرد و قضاوت بی مورد خود در این مهم باشد.


این مهم باید درس عبرتی باشد برای کسانی که بدانند در کسوت مسئول هر سخنی و هر قضاوتی در مواقعی که مردم نیاز به روشنگری و شفافیت دارند نکند و با موضع گیری های بی مورد باعث اخلال در نظم عمومی و تشویش اذهان مردم نگردد.


ضمنا پیوست مستندات مواضع برخی مسئولین در این زمینه که باعث ایجاد شبهه و ابهام در ذهن مردم شریف شیراز شدند، جهت بهره برداری ارسال می گردد.


انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار