پرداخت وام به دانشجویان دانشگاه آزاد برای شرکت در پیاده‌روی اربعین

دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: بر اساس رایزنی‌ بسیج دانشجویی با صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد به دانشجویانی که در قالب کاروان‌های بسیج در در ایام اربعین به عتبات سفر می‌کنند یک میلیون تومان وام پرداخت می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / وحید شورابی؛ دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، گفت: طی رایزنی‌هایی که بسیج دانشجویی با صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی داشت ان‌شاءالله تسهیلاتی برای دانشجویانی که در قالب کاروان‌های بسیج دانشجویی در در ایام اربعین حسینی به عتبات عالیات سفر می‌کنند در نظر گرفته شده است.

 

وی افزود: دانشگاه آزاد همکاری خوبی در رابطه با سفر به عتبات با دانشجویان داشته است،  وامی که برای سفر اربعین در نظر گرفته شده به مبلغ یک میلیون تومان است و بنا داریم این تسهیلات در مرحله اول به 2 هزار نفر از دانشجویانی که متقاضی استفاده از تسهیلات هستند و با کاروان بسیج دانشجویی در مراسم اربعین حسینی همراه خواهند بود تخصص پیدا کند.

 

دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: اگر منابع این تسهیلات تأمین شود ان‌شاءالله همه دانشجویانی که علاقه‌مند هستند می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند. مسلما ظرفیت 2 هزار نفر برای این طرح محدود است و تلاش داریم منابع بیشتری تأمین شود تا دانشجویان بیشتری بتوانند از این تسهیلات استفاده کنند.

 

شورابی تصریح کرد: این تسهیلات در قالب بسته حمایتی بسیج دانشجویی و صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد است که به زودی جزئیات بیشتری از آن را اعلام خواهیم کرد.

 

وی ادامه داد: تسهیلاتی هم برای خروج دانشجویان مشمول دانشگاه آزاد در نظر گرفته شده است، سال گذشته با همکاری بسیج دانشجویی نظام وظیفه و نهاد مقام معظم رهبری  مشکل نظام وظیفه 18 هزار دانشجوی مشمول دانشگاه آزاد حل شد و بدون گذاشتن وثیقه و از طریق ثبت‌نام در سامانه‌ای که بسیج دانشجویی در نظر گرفته بود از این تسهیلات برخوردار شوند.

 

دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد گفت: امسال نیز این تسهیلات پابرجاست و دانشجویان مشمول دانشگاه آزاد می‌توانند برای سفر به عتبات در اربعین از آن استفاده کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار