با هدف محرومیت زدایی؛

چهارمین مرحله از ارودهای جهادی بسیج دانشجویی لارستان در روستای محروم زیارت برگزار شد

چهارمین مرحله از ارودهای جهادی دفتر بسیج دانشجویی لارستان در روستای زیارت با حضور ۲۰ نفر از دانشجویان بسیجی از تاریخ ۱۰ الی ۱۹شهریور برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / چهارمین مرحله از ارودهای جهادی دفتر بسیج دانشجویی لارستان در روستای زیارت با حضور ۲۰ نفر از دانشجویان بسیجی از تاریخ ۱۰ الی ۱۹شهریور برگزار شد.

 

دانشجویان بسیجی جهادگر در این اردو در عرصه‌های عمرانی، بهداشتی و فرهنگی به فعالیت و خدمت رسانی پرداختند که در زمینه عمرانی به ساخت سه حلقه سرویس بهداشتی جهت مدرسه این روستا بوده که تاکنون دانش آموزان از این خدمت محروم بودند در عرصه فرهنگی در زمینه برگزاری برنامه های دعا احکام و حضور خانه به خانه و برگزاری اردو و کوهنوردی برای مردم روستا و در عرصه بهداشتی آموزش بهداشت دهان و دندان بهداشت فردی و بهداشت خانواده و همچنین حضور اورژانس اجتماعی لارستان در این اردو حایز اهمیت بود.

 

لازم به ذکر است این اردو چهارمین اردوی جهادی بسیج دانشجویی لارستان در سال ۹۷ است که دانشجویان جهادگر در اردیبهشت ماه سال جاری در روستای حسین آباد در عرصه عمرانی، خردادماه در عرصه فرهنگی روستای درز و سایبان، در تیر ماه در عرصه فرهنگی و تاسیساتی و خدماتی روستای دولت آباد و شهریورماه روستای زیارت در عرصه عمرانی، بهداشتی و فرهنگی به مردم کم برخوردار این مناطق خدمت رسانی شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار