به همت معاونت خواهران بسیج دانشجویی استان سمنان انجام گرفت ؛

یازدهمین دوره تربیتی تشکیلاتی خط امام (ره) خواهران بسیج دانشجویی استان سمنان

یازدهمین دوره تربیتی تشکیلاتی آموزشی خط امام به همت معاونت خواهران بسیج دانشجویی استان سمنان در استان قم برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / راضیه امین مسئول معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی از برگزاری موفق یازدهمین دوره تربیتی ، تشکیلاتی و آموزشی خط امام (ره) و اولین دوره توانمندسازی شمیم یاس از تاریخ 18 تا 22 شهریور ماه در استان قم خبر داد.

وی همچنین خاطر نشان نمود هدف از برگزاری این دوره ها توانمند سازی دانشجویان در حوزه های مختلف اعم از بصیرتی ، معرفتی و سیاسی می باشد و تصریح کرد: این دوره با توجه به استقبال گسترده با مشارکت بیش از 100 نفر از دانشجویان دانشگاه های سراسر استان سمنان برگزار گردیده است.

معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان سرفصل های تخصصی ارائه شده در این دوره را در حوزه های زنان ، خانواده و مسائل مهم تشکیلاتی عنوان نمود.

ایشان همچنین افزود : حضور اساتید برجسته و مجرب کشوری یکی ملزومات اساسی در اینگونه دوره ها است که الحمد لله با همت مدیریت تعلیم و تربیت ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان این مهم نیز در این دوره محقق گردید.

امین در پایان یکی دیگر از برنامه های معنوی و فرهنگی انجام گرفته در این دروه را غبارروبی از حرم مطهر حضرت معصومه (س) عنوان کرد و افزود این دوره ها تاثیرات معنوی و فرهنگی بسیاری بر فراگیران حاضر خواهد داشت که یکی از اصلی ترین تاثیرات آن تربیت نیروهای موثر و موفق طراز انقلاب اسلامی می باشد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار