در حاشیه دیدار سردار حسن زاده از یازدهمین دوره تشکیلاتی خط امام (ره) عنوان گردید ؛

تبیین و روشنگری از وظایف مهم دانشجویان است.

فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با فراگیران خواهر حاضر در یازدهمین دوره خط (ره) بسیج دانشجویی استان سمنان دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سردار حسن حسن زاده فرمانده محترم سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با فراگیران حاضر در یازدهمین دوره تربیتی – تشکیلاتی خط امام (ره) معاونت خواهران ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان که در استان قم برگزار گردید ، دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار که فرمانده محترم ناحیه بسیج دانشجویی استان سمنان نیز حضور داشتند ، ضمن خوشامد گویی به فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان ، به بیان نکاتی پیرامون اهداف برگزاری این قبیل دروه ها پرداختند.

سپس تعدادی از دانشجویان حاضر به بیان نکاتی چند در خصوص مشکلات و معضلات اجتماعی موجود در دانشگاهها و مسائل اقتصادی فعلی جامعه پرداختند.

در ادامه این دیدار سردار حسن زاده با توجه به مسائل مطرح شده از جانب دانشجویان ، یکی از مهم ترین وظایف دانشجویان را تبیین و روشنگری عنوان نمودند.

وی همچنین با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی ، نقش محوری ایران در منطقه و جهان را بسیار مهم ارزیابی نموده و انتقال صحیح اصول انقلاب اسلامی به نسل های آینده را از دستاوردهای مهم این نظام برشمرد.

حسن زاده با بیان این نکته که کشور در این برهه از زمان دچار مشکلات است افزود : کشور عزیز ما با توجه به موقعیت خود در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی شاهد پیشرفت های بسیاری در زمینه های مختلف بوده و اکنون نیز در موقعیت بسیار مطلوبی قرار دارد .

ایشان همچنین خاطر نشان نمودند که مشکلات فعلی اقتصادی در مقابل مشکلات فراوان ابتدای انقلاب ، بسیار ساده و قابل حل بوده و ریشه بسیاری از این معضلات داخلی و بر اثر سوءمدیریت می باشد .

فرمانده سپاه استان سمنان با توجه به نقش حساس و برجسته دانشجویان ، مطالبه گری از مسئولان و برگزاری کرسی آزاداندیشی را از وظایف مهم دانشجویان برشمردند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار