ایران رتبه هفتم امید به زندگی را در جهان دارد و جزء بیست کشور پایین جدول خودکشی در جهان است/ بسیج دانشجویی کارشناسان و متخصصان نتیجه انقلابی کشور ما هستند/ براساس شواهدی که از قرآن می توانید پیدا کنید در آستانه یک جهش بزرگ هستیم

مجید بذرافکن ظهر امروز در جمع دانشجویان بسیجی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آینده انقلاب گفت: این بحث را سه بخش می کنیم، قرار است کجا برویم و نقشه آینده حرکتی ما چه است،در تقدیر و سرنوشت ما برای آینده انقلاب اسلامی، آیا چیزی مقدر شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :  مجید بذرافکن ظهر امروز در جمع دانشجویان بسیجی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به آینده انقلاب اسلامی و با بیان اینکه وقتی می خواهیم از آینده انقلاب اسلامی صحبت کنیم این بحث را سه بخش می کنیم،اظهار کرد: قرار است کجا برویم و نقشه آینده حرکتی ما چه است،در تقدیر و سرنوشت ما برای آینده انقلاب اسلامی، آیا چیزی مقدر شده است.


کارشناس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با طرح این پرسش که ما در چه وضعیتی بوده و در کجا قرار داریم،عنوان داشت: بخش بعدی این است بدانیم با چه مکانی و ساز و کاری باید حرکت کنیم.


وی با متذکر شدن این مطلب که امام برای آینده چه تصویری از حقوق و انقلاب اسلامی می‌دهد،به فرمایش امام اشاره داشت که مسئولان ما باید بدانند که انقلاب ما محدود به ایران نیست،  انقلاب مردم ایران نقطه شروع انقلاب بزرگ جهان اسلام به پرچمداری حضرت حجت است،گفت: امام رسما  گفته اند که ما می‌خواهیم حکومت جهانی اسلامی ایجاد کنیم.

وی افزود: در جامعه دینی تا زمانی که حزب الله و فداییان اسلام نخواهند مبتنی بر چارچوب های حکومتی در قرآن حرکت کنند و مدام در حال غر زدن به مردم و ملامت منافقین و جوک بستن و تنبلی گذراندن اوضاع خودشان باشند از این بهتر نخواهد شد.


بذرافکن با تاکید بر این مطلب که در جامعه دینی آن انرژی که باید جامعه را به ثمر برساند فقط از حزب‌الله ایجاد می‌شود،گفت: در تمام روایاتی که از اولیا و انبیا داشتیم یک چیز مشترک است و آن اسلام مستضعفین است، ما اگر منتظریم از تهران اتفاق بیافتد مطمئن باشید نمی‌افتد، آن حرکتی که امام انجام داده و کار را به اینجا رساند از سراسر کشور حرکت کرده است کسانی که حتی یک خط از امام به تعبیری نخوانده بودند ما هم جز آنان هستیم.
وی،اضافه کرد: اگر می‌خواهید اتفاق بیفتد بشینید و برای این اتفاق برنامه ریزی کنید،ظهور یک اتفاق نیست،یک فرآیند است.


این تحلیل گر مسائل سیاسی با اشاره به اینکه امام راحل رفت و امام حسین را از قعر تاریخ بیرون آورد و شد این اربعین ۲۰ میلیونی،گفت: کسی فکر نکند اربعین ربطی به انقلاب اسلامی ندارد، قبل از این هم امام حسین بوده، این جمعیتی که جهان دارد به خودش می بیند،یعنی بزرگترین مهاجرت تاریخ در یک بازه زمانی کوتاه برکت انقلاب است و از اراده ای  است که امام کرده برای اینکه عالم را عوض کند.


 بذرافکن،ادامه داد: برای اینکه بخواهیم به یک وضع ارتقا یافته حرکت کنیم باید بدانیم کجا هستیم،ایران سال ۹۷ چه تفاوتی با ایران سال ۸۷ دارد،نمره ما چند است، ما خودمان نمیتوانیم نمره خودمان را بگوییم آنوقت غربی‌ها به ما می‌گویند نمره شما چند است، نکند غربی‌ها تصویر دقیق‌تری از ما دارند.


مدرس حوزه انقلاب اسلامی،خاطرنشان کرد: ما ۱۲ حوزه و ۱۳۰ سنجه مرور کردیم که ظرفیت‌های ما، آموزش، سلامت، صنعت و معدن،انرژی، کشاورزی، فناوری اقتصاد، ورزش و نظامی است و در همه حوزه ها  ایران حرف برای گفتن دارد،ایران پنجمین کشور ثروتمند جهان در ذخایر منابع طبیعی است، با داشتن یک درصد جمعیت جهان بیش از ۷  درصد منابع دنیا را دارد.


وی،تصریح کرد: چارمین کشور ثروتمند در ذخایر سوخت فسیلی است و جمعیت هفدهم جهان را دارد.
 بذرافکن با متذکر شدن این مطلب که ایران دومین مجموعه ذخایر هیدروکربونی جهان را دارد،ابراز کرد: رتبه هفتم کشور از جهت ذخایر آبی دارد و آن کسی که اصرار دارد به شما بقبولاند شما مشکل ذخایر آبی دارید ظرفیت و گوهر دست شما را دارد می‌زند.


کارشناس مرکز اسناد انقلاب اسلامی،متذکر شد: امام صادق می فرماید شاخص شیعه این است که اگر گوهر در مشتش باشد و بگویند گردو است باور نمی‌کند، شیعه در برابر جنگ روانی هیچ وقت تسلیم و باورمند نمی‌شود.
وی،گفت: ایران رتبه دهم صنعت توریسم جاذبه های باستانی را دارد و رتبه پنجم از جاذبه های طبیعی است و وقتی می‌گویند ایران را در جهان معرفی کنید تخت جمشید را  تعریف می کنید در صورتی جاذبه های طبیعی شما رتبه پنجم است.


این تحلیل گر مسائل سیاسی،ادامه داد: ما این آمارها را داریم آنوقت آمارهای غربی دروغ های دیگری است، ایران از نظر تعداد کتاب منتشر یافته در سال، نهم جهان است،بالاترین مرگ و‌ میر در دانمارک بوده به دلیل مصرف نوشابه های گازدار، آن وقت می گویند ما در مصرف نوشابه گازدار اول هستیم این آمارها از کجا درمی‌آید.


وی،اظهار داشت: ما ۴۰ برابر رشد کرده‌ایم، ایران رتبه هفتم امید به زندگی را در جهان دارد و جزء بیست کشور پایین خودکشی در جهان است، این افتخاراتی به دست آمده با زحمت و در سایه جنگ و تحریم به وجود آمده است
بذرافکن،خاطرنشان کرد: هر مجموعه کوچکی که حرکت کند، خدا برکت می‌دهد،بسیج دانشجویی کارشناسان و متخصصان نتیجه انقلابی کشور ما هستند.


مدرس حوزه انقلاب اسلامی،عنوان داشت: اگر کسی باور نکرد انقلابیون چه کارهایی کردند این گزارش‌ها را نگاه کند، براساس شواهدی که از قرآن می توانید پیدا کنید در آستانه یک جهش بزرگ هستیم و علت سماجتی که آمریکایی‌ها برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی دارند همین جهش بزرگ است، اگر این مسیر را هم رویکردی و جهتی و هم به صورت سرعتی حفظ کنیم، جهشی اتفاق می افتد که درخشندگی در پیشانی‌ ما ظاهر خواهد شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار