مهران کامکار:

افتتاح 2 مدرسه و آغاز ساخت 4 مدرسه در دهستان اسماعیلی

نماینده قرارگاه حرکت‌های جهادی جنوب استان گفت: قرارگاه حرکت‌های جهادی جنوب استان و گروه‌های جهادی تحت نظرش در منطقه نیازمند اسماعیلی شهرستان جیرفت به طور همزمان ساخت 4 مدرسه را آغاز نمود و 2 مدرسه ساخته شده در اردوهای پیشین را به بهره‌برداری رساند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مهران کامکار نماینده قرارگاه حرکت‌های جهادی جنوب استان مستقر در بسیج دانشجویی استان کرمان گفت: گروه‌های جهادی دانشجویی شهید حاج حسین بادپا، شهید عبدالمهدی مغفوری، شهید جهاد مغنیه و شهید محمدرضا کاظمی زاده تحت هماهنگی این قرارگاه در دهستان اسماعیلی شهرستان جیرفت به فعالیت می‌پردازند.

 

وی افزود: قرارگاه حرکت‌های جهادی جنوب استان و گروه‌های جهادی تحت نظرش در تابستان 1397 در منطقه نیازمند اسماعیلی شهرستان جیرفت طبق نقشه راه پیشرفت ترسیم شده و در راستای عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) تعداد 2 مدرسه ساخته شده در اردوهای پیشین به مرحله‌ی بهره‌برداری رسید و ساخت 4 مدرسه‌ی دیگر نیز پی‌گیری شد.

 

نماینده قرارگاه حرکت‌های جهادی جنوب استان ضمن بیان رضایت مندی اهالی از اجرای این طرح‌ها گفت: این مدارس تاکنون بین 50 تا 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند و ان‌شاالله در اردوهای بعدی با یاری مسئولان این مدارس آماده بهره‌برداری می‌شوند.

 

کامکار اظهار داشت قریب به 100 نفر از جهادگران بسیجی شهرستان کرمان در اردوهای جهادی این دهستان هدف، در موضوعات عمرانی، فرهنگی، اقتصادی، بهداشت و درمان در برنامه بلند مدت فعالیت دارند.

 

وی در انتها ضمن تقدیر از تمامی نهادهایی که در برپایی این اردوها کمک کردند خواستار کمک و هماهنگی بهتر نهادهای شهرستان برای افزایش سرعت اجرای طرح‌ها شد.

 

انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار