حضور مسئولین در اردوی جهادی بسیج دانشجویی؛

از فرمانده سپاه و جانشین ناحیه دانشجویی فارس تا رؤسای دانشگاه‌های سلمان فارسی و آزاد اسلامی کازرون/تصاویر

اعضای گروه جهادی شهید جاوید مرحمتی در مدت زمان حضورشان در در روستای کم برخوردار عرب فامور شاهد حضور مسئولین مختلفی بودند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مرحله پایانی اردوی جهادی بسیج دانشجویی کازرون در تلبستان 97 در حالی در روستای کم برخوردار عرب فامور برگزار شد، که اعضای گروه جهادی شهید جاوید مرحمتی در مدت زمان حضورشان در این روستا شاهد حضور مسئولین مختلفی بودند.


دکتر جمال الدین الوانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کازرون و حجت الاسلام علی اکبر عارف معاون فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه و مسئول بسیج اساتید شهرستان به همراه چند نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه، اولین هیئت از مسئولان بودند با حضور یک روزه شان در محل برگزاری اردوی جهادی بسیج دانشجویی، متناسب با تخصصشان به فعالیت نیز پرداختند.


رئیس دانشگاه آزاد کازرون که خود پزشک می باشد در این روز به ویزیت رایگان اهالی روستا پرداخت و معاون فرهنگی دانشگاه نیز با حضور درجمع مردم روستا و نیروهای فرهنگی گروه جهادی شهید جاوید مرحمتی اقدام به سخنرانی و مشاوره فرهنگی کرد.


احسان مدبّری، جانشین و میثم فضل‌الله پور، مسئول سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس، گروه بعدی از مسئولان بودند که ضمن حضور در اردوی جهادی دانشجویان بسیجی کازرون با این دانشجویان نشست صمیمانه‌ای نیز برگزار کردند و به دغدغ های آنان گوش فرا دادند.


در ادامه نیز نیز دکتر انوشیروان غفاری پور که چندروزی است از جانب وزیر علوم به عنوان سرپرست جدید دانشگاه سلمان فارسی کازرون منصوب شده است به همراه هیئت همراه در یکی اقدام ارزنده از اردوی جهادی بسیج دانشجویی بازدید به عمل آورد.


در روز پایانی اردوی جهادی نیز سرهنگ دوم پاسدار شهرام افشاریان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج کازروئن با حضور در جمع دانشجویان جهادی، از اقدامات آنان تجلیل کرد.


ناگفته پیداست که اردوهای جهادی بسیج دانشجویی گامی مؤثر جهت محرومیت زدایی و خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار میهن اسلامی است و دارای ثمرات و فواید بسیاری هم برای مردم محروم و هم برای جامعه دانشگاهی کشور می باشد که توجه، حمایت و پشتیبانی بیشتر مسئولان از آن، ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار