رنجبر:

اعزام 160 جهادگر دانشگاه علوم پزشکی کرمان به مناطق محروم بم

مسئول گروه جهادی فاطمه الزهرا(س) از دانشگاه علوم پزشکی کرمان: 160 جهادگر در قالب گروه جهادی بسیج دانشجویی این دانشگاه برای ارائه خدمات مختلف به مردم مناطق محروم به منطقه ریگان شهرستان بم اعزام شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / رنجبر مسئول گروه جهادی  فاطمه الزهرا(س) از  دانشگاه علوم پزشکی کرمان در رابطه با فعالیت این گروه جهادی گفت: 160 جهادگر در قالب گروه جهادی بسیج دانشجویی این دانشگاه برای ارائه خدمات مختلف به مردم مناطق محروم به منطقه ریگان شهرستان بم اعزام شدند.

 

وی افزود: جهادگران در این اردو که به مدت یک هفته از 8 تا 15 شهریور ماه در چند روستای محروم منطقه ریگان برگزار خواهد شد خدمات دندانپزشکی، پزشکی، مامایی، پرستاری، غربالگری، فرهنگی و عمرانی به مردم ارائه خواهند کرد.

در ادامه مسئول گروه جهادی  فاطمه الزهرا(س) به تشریح خدمات انجام شده در مناطق مختلف پرداخت.

 

وی گفت: در بخش نگین کویر خدمات درمانی شامل دندانپزشکی ، پرستاری ، مشاوره تغذیه ، پزشکی (متخصص کودکان و فوق تخصص اسم و آلرژی کودکان) توسط جهادگران ارائه شد همچنین پزشکان جهادگر این گروه به ارائه خدمات فرهنگی و آموزش بهداشت پرداختند.

 

رنجبر خدمات ارائه شده در روستای علی آباد را به این شرح اعلام کرد: در خانه‌ی بهداشت روستا خدمات پرستاری و تغذیه و در مسجد خدمات دندانپزشکی، مشاوره مامایی، فرهنگی، عقیدتی و هنری (آموزش چرم دوزی) ارائه گردید.

 

مسئول گروه جهادی  فاطمه الزهرا(س) گفت: در روستای ده رضا خدمات پزشکی شامل غربالگری قند و فشار خون ، پزشک عمومی ، مشاوره تغذیه و دندانپزشکی ارائه شد؛ همچنین خدمات دیگری از جمله برپایی کلاس‌های قرآن، احکام، گلدوزی روی جواهرات و پته دوزی در این روستا توسط جهادگران به اهالی ارائه شد.

 

وی در پایان ضمن تقدیر از کمک‌های مسئولین خواستار حمایت بیشتر ایشان شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار