محمدی کیا:

استقبال مردم از کلاس‌های مداحی و قرآن اردوهای جهادی

مسئول گروه جهادی سفیران رهبری: تابستان امسال خواهران و برادران دانشجو نسبت به برپایی کلاس‌های مداحی و قرآن در دو رده کودک و نوجوان اقدام کردند که با استقبال خیلی خوب اهالی روبرو شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمدی کیا، مسئول گروه جهادی سفیران رهبری دانشگاه شهید باهنر در رابطه با فعالیت های جهادی این رده گفت: از ابتدای تابستان 97 این گروه جهادی در عرصه‌های عمران و آبادانی، فرهنگی، مشاوره ای و آموزشی به نقاط مختلف ازجمله روستای مرودهک شهرستان عنبرآباد اعزام شده‌اند.

 

وی افزود: امسال با توجه به استقبال خوب دانشجویان، رشد اعزام‌ جهادگران را داشتیم و نسبت به تابستان گذشته استقبال بهتری از سوی مردم برای شرکت در کلاس‌ها انجام گرفت و کار تخصصی در گروه‌ها هم رشد قابل‌توجهی داشته است.

 

در ادامه مسئول گروه جهادی سفیران رهبری دانشگاه شهید باهنر تمرکز فعالیت عمرانی این گروه‌ جهادی را بیش‌تر در موارد ساخت مسجد و سرویس بهداشتی دانست و گفت: ساخت مسجد حدود 50 درصد پیشرفت داشته و علاوه بر آن ساخت سرویس بهداشتی برای یک مسجد دیگر آغاز شد که بحمدالله در همین اردو کار به اتمام رسید.

 

مسئول گروه جهادی سفیران رهبری یکی از مهمترین فعالیت‌های گروه‌های جهادی را فعالیت فرهنگی دانست و افزود: تابستان امسال خواهران و برادران دانشجو نسبت به برپایی کلاس‌های مداحی و قرآن در دو رده کودک و نوجوان اقدام کردند که با استقبال خیلی خوب اهالی روبرو شد.

 

محمدی کیا برپایی جلسات مشاوره خانواده را یکی دیگر از فعالیت های گروه عنوان کرد و گفت: این کلاس ها با بهره گیری از اساتید دانشگاه و به منظور حراست از کیان خانواده برگزار شد.

 

وی در پایان افزود: کار جهادی گروه‌ها پس از تابستان خاتمه پیدا نمی‌کند و به‌طور جدی در طول سال در زمینه‌های مربوط به حاشیه‌ی شهرها، آسیب‌های اجتماعی و محرومینی که در دانشگاه‌ها حضور دارند ادامه خواهد یافت.

 

انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار